Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gombóc a torkomban?

Gombóc a torkomban?

Figyelt kérdés

Esténként úgy értem mintha egy nagy gombóc lenne a torkomban, ha kicsit megnyomkodom a torkom két oldalt, pár másodpercig mintha elmúlna de... visszajön :D

Nap közben pedig kicsit fáj és feljön ilyen... nem is tudom, lehet hogy undorító leszek, de mintha takony lenne...

Mivel irthatnám ki onnan, vagy egyáltalán mi az?



2012. dec. 3. 20:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el gégészetre, mert először is el kell dönteni, hogy honnan jön ez a váladék. Ha a hangszalagok alól akkor a gégéddel van gond, ha a torkodból akkor az vagy ott termelődik vagy fentről csorog le akár az arc vagy homlok üregből. Ha viszont ott termelődik akkor akár lehet kis tályog is vagy csak egy egyszerű garatgyulladás. Mindegyiknek más más a kezelése, ezért kellene hozzáértő doktornak megmutatni.
2012. dec. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Rendben, majd meglátogatom a dokit.Csak nem nagyon szeretek hozzá járni, de már legalább egy hete kínoz, lehet hogy muszáj lesz.

Köszi,megy a zöld :)

2012. dec. 3. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!