Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon félek a mandulamutettol...

Nagyon félek a mandulamutettol, mitevo legyek? Kinek milyen elmenye van?

Figyelt kérdés
Felek, hogy ott maradok és komplikaciok lepnek fel;( 25N
2012. dec. 4. 11:40
 1/8 anonim ***** válasza:

ó semmiség az egész....

Mondjuk az enyém altatás nélküli volt, a fogorvos sokkal rosszabb sőt még a nőgyógyász is.....

2012. dec. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem tavaly volt, érzéstelenítéssel. Nagyon féltem, de semmiség az egész, írom ezt úgy, hogy elég nehezen tudta kivágni és érzéstelenítő se hatott teljesen a gyulladás miatt. Nekem 25 percig tartott, de szobatársamnak 15 perc altt meg volt :) nyugodj meg nem lesz semmi baj. 28/N
2012. dec. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem idén volt. Én már olyan sokszor voltam (mert mindig visszanőtt) hogy az ideit már altatásban kértem. Elegem lett az érzéstelenítési műtétből, mert én eléggé parázos vagyok, és hiába adnak jó nagy adag nyugtatót, és érzéstelenítést, akkor is úgy érzem mindent érzek,és fáj.

Az altatásnál meg végképp nem érzel semmit.

Komplikációk meg nagyon ritkán fordulnak elő..

Amikor én 20 éves voltam már akkor azt mondta az orvos hogy "ne aggódjon kedves! A mandulaműtétet már a portás is megcsinálja annyira egyszerű.."

40/N

2012. dec. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

altatásban szerintem nem is csinalnak csak maganrendelöben.

meg nem a mütét a rossz hanem az utanalévö 2 hét.inkabb attól félj.meg milyen komplikacio lépne fel?ha vért nyelsz utana kihanyok majd mert a gyomor kilöki.

2012. dec. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ma 12:17-nek

Én írtam hogy idén műtöttek és altatásban. Nem magán rendelőben voltam.

Mivel Budapesten élek a X,kerületi Bajcsy-Zsilinszky Kórházba mentem műtétre. Még helyileg sem tartozom oda, mert én XVI. kerben élek. Fizetni sem kellett, mert TB köteles. Csak a hálapénz az ami belekerült a műtétbe.


Akármelyik kórházba mész, kérheted az altatást.

2012. dec. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az altatastol is felek meg az erzestelenitostol is. De erzestelenitesnel hogyan kell kozremukodni a dokival es mi tortenik pontosan?
2012. dec. 4. 13:24
 7/8 anonim ***** válasza:

Annyi az egész hogy beülsz egy székbe, kinyitod a szád másodpercnyi kellemetlen szúrás, pár percig úgy ülsz felállsz és már mehetsz is a szobádba....


Esküzöm semmiség az egész, még a 4és fél éves lányom is könnyek nélkül végigcsinálta....

2012. dec. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Győrben se csináljál altatásba, csak magánrendelőbe, de így utólag nem is bánom, mert felesleges lett volna :)
2012. dec. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!