Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Te is pelenkát hordasz? Ha...

Te is pelenkát hordasz? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés
Én mindig pelenkában vagyok, ha csak tehetem, mert jó érzés. Vannak még ilyen fiúk rajtam kívül is?

2012. dec. 4. 12:05
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Bisztonságba érzem pelenkába.
2013. dec. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim válasza:
100%
Én is szeretek pelenkát hordani csak én se tudok hozzájutni és ez nem perverzió aki pedig azt gondolja hogy az ilyen ember nem normális az egy nagy hülye. Én gyermekkori trauma miatt vagyok ilyen és aki miatt ilyen vagyok az... áh haggyuk mert életemben 1x voltam pelenkában szobatisztán és azóta nem is tudtam venni meg semmi ha valaki szeretne erről beszélni az küldjön üzenetet és tőllem beszélgethetünk erről is vagy másról mert még soha nem volt alkalmam másik elyen emberrel beszélni. Ja hát mondjuk én érden lakok és a központba a dm-be láttam pelenkát ami rám jó lenne csak 1 nem volt pénzem és 2 nem voltam egyedül.
2014. jan. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:
78%
en is pelenkat hordok es engem megnyuktat.ha rajtam van kiegyensujozot vagyok es nyugot ha nincs rajtam ideges vagyok nem tudok semire se figyelni..nem azert hordom mert be csinalok.a pelusom mindig szaraz legfelyeb idzacag..nekem igy jo es ezel nem bantok meg senkit gondolom
2014. jún. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Én lány vagyok, de igen, hordok, mert extrém erős és hosszú a menstruációm.

Textilpelenkát használok műanyag megkötős pelenkavédővel.

2014. szept. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
51%
Én kb 6-évig hordtam pelenkát de utána leszoktam rola minek csak ha fogyibeteg vagyok akkor kell meg ha vmi betegséghez. Inkább harisnyàt szeretnék hordani pamutot 17 evesen. Szerintem ha te nem vagy beteg akkor igazán leszokhatsz rola nem bűn.
2015. aug. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Én fogyatékos vagyok és éjel még mindig be pisilek.
2015. szept. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem korfűggő a pelenka kedvelés. 60 éves kor felett is kellemes és megnyugtató érzés tud lenni a használata, természetesen gumibugyival. Amúgy tényleg magánűgy mivel az emberek nem nyitottak s toleránsak!
2016. jún. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
91%
Igen valóban hatvan év felett is jó érzés pelenkázva élni. Még akkor is ha külömben nem volna rá szükség.Igy vagyok én is.Bizonyos napokon még gumibugyit is veszek fel a pelusra.
2016. szept. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
#17 vagyok, 62F. Az ember életében rengeteg rossz tőrténik, szinte állandó sresszben kell élnűnk. Alig van részűnk kellemes megnyugtató élményekben. A pelenka használata és gumibugyi hordása egyfajta kikapcsolódás mindenből, biztonságot nyújt és titokzatossá tesz. Örömmel tölt fel és kényeztet s jóval ólcsóbb mint a cigaretta vagy ital...
2016. szept. 15. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen! És osztom a véleményét a #17-nek. Gumibugyiban is ugyan olyan az élet mint bárki másnak pelenka nélkül. Mindenkinek van valami plussz az életében.
2017. jún. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!