Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hallott már valaki a hőterápiá...

NagyAnna87 kérdése:

Hallott már valaki a hőterápiás módszerről? Mennyire igaz, hogy gyógyszer és hatóanyag mentes? Hogy működik pontosan? Mennyire hat? Derék és hátfájás kezelésére használnám.

Figyelt kérdés

2012. dec. 5. 09:13
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Klféle höterápiás modszerek az öskortol kezdve ismertek. (Pl forro fürdök!) Ujabban a rákos betegségek gyogyitásában is alkalmazzák állitolag sikerrel. Igy az, hogy höterápia szinte semmit sem jelent a pontos leirás nélkül.
2012. dec. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:

Nem tudom pontosan mire gondolsz,de leirom nekem mi segitett derék-hát és vesefájdalomra.

Van az a hideg-melegborogatásra alkalmas kék folyadékkal teli zacsi,gyógyszertárban 500Ft,forró vizbe tehető.Azt napi 1 órát tettem a hátamra,derekamra,hason fekve.Elmúlt a fájdalom.Páromnál szintén,neki húzódásra használtuk.

Olcsó,jó.

[link]

ilyesmi,melegitő tasak a neve

(hasonlóan jó lehet az elektromos derékmelegitő,de sajnos drága)

2012. dec. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat. Én az ilyen melegítős tapaszokra lennék kíváncsi, amit mozgás közben is viselhetnék, mert arról nem szeretnék lemondani. A gyógyszertáros a ThermaCare dolgait ajánlotta. Tudtok erről mondani valamit?
2012. dec. 6. 18:38
 4/29 anonim ***** válasza:

Jó dolog,csak nagyon drága


hosszú távon jobban megérné elektromos vesevédőt/derékmelegitőt venni,ami akkus,és mozoghatsz benne,ugyanaz a hatás,de nem eldobandó mint a thermocare

2012. dec. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Elég fiatal vagyok, úgyhogy remélem nem hosszú távra kell beszereznem ilyesmit : /

Árban tudtok segíteni? Mi az a nagyon drága?

2012. dec. 8. 17:36
 6/29 anonim ***** válasza:

[link]


2 darab 2400Ft (bár gyógyszertáranként változik)

2012. dec. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
És ez a két db szerintetek elég lesz? Vagy tárazzak be? Köszi amúgy a választ :)
2012. dec. 10. 17:03
 8/29 anonim ***** válasza:
Szerintem ahhoz képest nem drága, hogy az a két darab nekem pl. úgy elmulasztotta a fájdalmamat, hogy azóta konkrétan semmi panaszom nincsen. Hogyha nem krónikus betegséged van, hanem egyszerű hátfájással küszködsz te is (ahogy látom, fiatal vagy), akkor egyrészt a tartásodon kell sürgősen javítanod (rengetegen görnyednek, és ettől is kialakulhat), másrészt ilyenkor a meleg tényleg jót tesz, mert ellazítja az izmaidat. Én pl. (egyébként véletlenül) rögtön a Thermacare termékkel próbálkoztam, ahogy éreztem, hogy a sok üléstől elkezdett sajogni a derekam, és egyből hatott, azóta jól vagyok. Persze biztos van más hasonló megoldás is, ami ugyanúgy jó, de én ezt próbáltam, ezt biztosan tudom tanácsolni.
2012. dec. 11. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Szerintem kipróbálom, elég jónak tűnik ez a Thermacare, közben máshol is wezt ajánlották, szóval szerintem nekifutok :) köszi szépen!
2012. dec. 11. 17:57
 10/29 anonim ***** válasza:
Már miért lenne az egyszerű hő csodákra képes? Ennyi erővel a meleg éghajlatokban élő emberek soha nem is fájlalják semmijüket? Mert így lenne logikus, bár kétlem.. :D
2012. dec. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!