Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az előbb megmértem a vérnyomás...

Az előbb megmértem a vérnyomásom,98/61 pulzus: 95. Ez normális? 21/L

Figyelt kérdés

2012. dec. 5. 11:17
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
a pulzus magas, a vérnyomás alacsony (bár nőknél nem ritka), te meg hipochonder vagy :)
2012. dec. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Koszonom:))


Igen, megeshet...:)))

2012. dec. 5. 11:29
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Teljesen normális, az átlag vérnyomás a 120/80, de fiataloknál jellemzően alacsonyabb a vérnyomás. A pulzusod is jó, nekem alapjáraton 90-100 között van, szóval rendben vagy.
2012. dec. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

azért te is nézz utána, hogy mi okozza az "alapjáraton" 90-100 körüli pulzust, mert sok ... erőnlét, idegeskedés hogy' áll?


nem mondom, hogy mindenkinek legyen 72 de 80-nál ha állandóan több akkor az már érdekes

2012. dec. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A pulzusodból ítélve, az állóképességeddel lehet pici gond .
2012. dec. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A pulzusod magas. A vérnyomásod egy kicsit alacsony, de ittál-e vajon megfelelő mennyiségű folyadékot. A cigaretta is jól fel tudja vinni a pulzus-számot. Idegeskedéstől is felmehet, de akkor inkább a systolés értéked lenne magas.valaki írta az állóképesség hiányát. Sportolj valamit, esetleg többet, ha egyébként mozogsz és mindenképpen legyen benne rendszer. Fiataloknál valóban nem ritka a kissé emelkedett pulzus, na de ez valljuk be, nem emelkedett, hanem magas. Többször ilyen értékeket mérsz? Egy-két mérésből nem lehet semmilyen jó tanácsot, illetve okosságot írni. Legalább egy hétig, naponta kétszer mérd meg, biztosan ez csak egy kirívó eset. Nincs itt semmi baj, szóval mozogj sokat4

Üdv.: Rea

2012. dec. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!