Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez normális? Mással is van ilyen?

Ez normális? Mással is van ilyen?

Figyelt kérdés
Már másodszorra történt meg az eset. Először összeálmodok minden szart, és olyan hajnali 3 fele felkelek. Nagyon hányingerem van, de nem tudok hányni, csak megvan az érzés, hogy mindjárt minden kijön belőlem, de semmi. A pulzusom az egekbe ugrik, és szinte érzem ahogy lüktet a vér az ereimben. Ilyenkor kimegyek a mosdóba és görnyedek a WC felett. Miután elvesztem a reményt hogy valaha is megkönnyebbülök, visszamegyek, és leülök egy kicsit. Ez után hullámokban jön minden. Jön a hányinger. és dobog a szívem mint állat, utána érzem hogy elmúlik és akkor nagyon megkönnyebbülök, de újra visszajön és ez így megy 5-10 percig amíg ránem veszem magam hogy visszafeküdjek. Egy ideig még küszködök majd lassan elmúlik és elalszok. Ez eddig kétszer történt meg de nem akarom még egyszer megélni mert nagyon rossz:S Gondoltam már arra, hogy esetleg felugrott a vércukrom(nagyon sok édességet eszek mostanában, de ettől függetlenül nem vagyok kövér), vagy talán gyomorrontás:S Ha többször is megtörténik még mennyek vele orvoshoz? 13/l
2012. febr. 4. 11:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Attól is lehet ilyen, ha túl későn nehéz kaját ettél. Hogy mi a túl későn, az egyéni dolog. Gondold ezt át, ha nem erről van szó, és mégegyszer előfordul menj el dokihoz.
2012. febr. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát lehet, hogy tényleg amiatt van, hogy későn eszek nehezet, mert van amikor csak úgy észreveszem, hogy baromi éhes vagyok, és csinálok magamnak valamit. De ha meg éhen maradok akkor amiatt nem tudok aludni
2012. febr. 4. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!