Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon pattanasos az arcom...

Nagyon pattanasos az arcom mit tudnek vele csinalni h jobb legyen?

Figyelt kérdés
Hasznalok arc lemosot tini tonikot evek ota de egyszeruen naon csunya az arcom
2012. dec. 5. 13:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Az én bőrgyógyászom a Sotret-et ajánlotta, keress fel te is egy orvost segíteni fog :)
2012. dec. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
sok sok csapvizet igyál, és naponta egy darabka élesztőt fogyassz el, vagy vásárolj sörélesztő kapszulát
2012. dec. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a Lubexyl nevű arclemosót. Gyógyszertárban lehet kapni, 1800 Ft körül van, benzoil-peroxid a hatóanyaga, ami tisztítja a bőrt, megöli a kórokozókat. Tartsd be a használati utasítást, és ne 3 használat után várd az eredményt, kell neki pár hét, de nekem teljesen rendbetette az arcomat. Ha nem elég a hatóanyag, tehát nem hat 2-3 hónap után sem, akkor nézd meg az Akneroxidot, abban nagyobb a benzoil-peroxid mennyisége.
2012. dec. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
írass fel bőrgyógyásszal egy Roaccutan-kúrát. de tényleg csak akkor, ha_nagyon_csúnya az arcod, mert ez egy elég komoly, hormontartalmú gyógyszer, kellemetlen mellékhatásokkal (orrvérzés, bőrszárazság).
2012. dec. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Menj szoláriumba!!!!
2012. dec. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszonom az eddigi tanacsokat megfogadom oket.De nem is ertem mert csak az elmult ket/ harom honapban ienn az arom. meg a mellkasomon is kezdenek kijonni
2012. dec. 6. 13:56
 7/8 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy ami másnak bejött az egyáltalán nem biztos, hogy neked is be fog. Én mindent kipróbáltam már, ilyen kenőcsöt olyan kenőcsöt, ilyen cuccot olyan cuccot, bőrgyógyász felírt minden sz*rt amitől csak iszonyúan kiszáradt, kozmetikus sem segített, egyszerűen semmi nem használ, pedig 20 éves vagyok, és tinikoromban nem volt ilyen csúnya.

Nekem azt mondták végül, hogy szedjek fogamzásgátlót, de attól meg eléggé ódzkodok...

2012. dec. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem a Zineryt vált be :) Háziorvos irta fel és már egy darab pattim sincs.
2015. szept. 23. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!