Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha tudom mozgatni akkor nem...

Ha tudom mozgatni akkor nem tört el a bokám?

Figyelt kérdés
Soha nem volt törésem szóval nem tudom milyen érzés. Tegnap tiszta erôbôl úgy belevágtam a bokam a szekrenybe, hogy biztos boltam bent ha most nem törött el akkor acélból vagyok. Nem tudom teljesen mozgatni mert az nagyon fájna, az ujjaimat viszont tudom. Ma reggel arra ebredtem, hogy nagyon faj be van dagadva es nem bîrok ráállni. Mivel azt a kis gömbölyû csontot ütöttem meg legdurvabban az van bedagadva leginkabb, szerintetek mit csinaljak? Ugye nem törtem el?!:( Köszönöm elôre is! 17/L

2012. dec. 6. 09:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért én megröntgeneztetném a helyedben. Lehet hogy megrepedt, de akár porcleválás is lehet. Vitesd be magad a dokihoz.
2012. dec. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem tört már el úgy egy kézcsontom, hogy tudtam mozgatni a kezem, tudtam használni, de elég hamar bedagadt. A röntgenen kiderült, hogy eltört, végül kapoccsal kellett összetűzni, mert helyrerántani sem sikerült.
2012. dec. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Menj dokihoz, nézesd meg! Az a tuti.

Viszont, hogy mindenki tanuljon az esetből, megosztanád velünk, hogy hogyan sikerült végrehajtani ezt a "mutatványt"?

2012. dec. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én is pont úgy és ott ütöttem meg , csak én rollerrel én mindent tudok vele csinálni , csak enyhén fáj.Szerintetek nekem mi lehet? Én is a porclevállásra gondoltam , és ha az akkor

mit csinálnak az orvosok vele?Műtét vagy gipsz? Valaki elmondaná ezt részletesen?

2014. máj. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Eltört?
2014. aug. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!