Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem tudok leállni, mit tegyek?

Nem tudok leállni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Másfél évvel ezelőttig kemény drogfüggő voltam. Azóta már nem csinálom rendszeresen, de hiába akarok véglegesen kitisztulni, nem megy. Ha adódik alkalom, nem tudok neki ellenállni. Már nem mondanám magam függőnek, mert nem remegek már a cuccért nem is gyakran csinálom, de bizony ha van lehetőség, felszívom.

Honnan gyűjtsek akaraterőt? Tudom, hogy csak ezen múlik, mégsem megy. Az eszem tudja, hogy nem szabadna, de a lelkemnek mégis kell.

Előre is köszi a válaszokat!



2012. dec. 6. 23:15
 1/10 anonim ***** válasza:

legyenek konkrét céljaid, és vedd körül magad olyan emberekkel, akik segíthetnek.

egyszer volt nálunk egy drogfüggő előadást tartani, azt mondta, már 15 éve tiszta, de egész életében függő marad.

ez egy egész életre szóló küzdelem lesz, erre készülj fel.

sok kitartást!

2012. dec. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lenne kedved erről teljesen anonim módon,neten keresztül beszélgetni egy újságíróval?
2012. dec. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2. vagyok, ha igem(mármint ha lenne kedved),akkor írj privátot...
2012. dec. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Meg kell hogy szakítsd a kapcsolatot azokkal a haverokkal akik nem bírják felfogni, hogy téged ez már nem érdekel.
2012. dec. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat! :)

Igen, meg kéne szakítanom a kapcsolatot, csak hát sajnos szinte csak ők maradtak miután a "normálisak" elmaradtak mellőlem....:(


2.válaszoló, szívesen beszélgetnék, de csak ha tényleg anonim. Eléggé bizalmatlan lettem sajnos. :/

2012. dec. 6. 23:30
 6/10 anonim ***** válasza:
A válaszom valahogy egy másik kérdéshez került (?), nézd meg, a normális ez?nem arról van szó... kérdésnél van párral feletted . Nincs kedvem újra leírni. :)
2012. dec. 7. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
és a ctrl+c ctrl+v eszedve sem jutott?
2012. dec. 11. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mobilról írtam. :) Még nem sikerült rájönnöm, hogy telón ki lehet-e egyáltalán jelölni, amit írtam, nemhogy kivágni, vagy beilleszteni. :?
2012. dec. 11. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a jószándékot, de leírnád ide is még egyszer a válaszod? Sajnos nem találtam meg a másik kérdést, ahová írtál. :)
2012. dec. 11. 13:29
 10/10 anonim ***** válasza:
Azt írtam, hogy keress egy drogambulanciát, nagyobb városokban vannak. Ilyen helyeken addiktológus orvosok segítenek a leszokásban, akkor is, ha drogfüggő vagy, meg akkor is, ha rászoktál egy gyógyszerre. tb támogatott, szóval fizetni nem kell, az útiköltséget is térítik. Az orvosi titoktartás ugyanúgy vonatkozik rá, mint ha háziorvoshoz mész, szóval senki nem fog róla tudni. Az egyik barátom a pécsibe járt, azt mondta nagyon rendesek voltak vele, le is szokott.
2012. dec. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!