Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Rövidtávu memória gondok?

Rövidtávu memória gondok?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok és a rövidtávu memóriám nem valami jó , mivel

pl éhes vagyok , 10-15 másodperc mulva ki megyek a konyhába és nem tudom miért mentem ki.

Mi okozhat ilyet? Lehet születési rendeleneség?

És a sok számitógép használat befolyásolhatja a memóriát?


2012. dec. 7. 16:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Mióta van ez? Mikor kezdődött?
2012. dec. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
És milyen időközönként fordul elő? Napi szinten?
2012. dec. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Az igen! Nekem is rossz a rövidtávú memóriám, de azért ez durva. Szerintem menjetek el orvoshoz, ez azért nem normális pl. az, hogy elmondanak egy 5-6 jegyű számot, 19837 és nem jegyzed meg az normális. De az, hogy kimész enni és amint kiértél nem tudod miért vagy ott, na ez nem normális.
2012. dec. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

én 20 éves vagyok és ugyanez a problémám.

megkopott a memóriám nem is kicsit. pedig régen nagyon jó volt, mindenre emlékeztem számokra, rendszámokra, kivel mikor és mit beszéltem. most pedig meg kell magam erőltetni rendesen,hogy emlékezzem. fogalmam sincs,hogy mi okozhatja.

kéne memóriafejlesztő társasjátékokat venni vagy verseket tanulni.hát ha jobb lesz tőle.

2012. dec. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen napi szinten előfordul , és nem tudom mikor kezdődöt csak most kiváncsi voltam hogy mitöl lehet és azért irtam ki egy kérdést , habár ennek lehet valami suljosabb következménye? Nem hiszem hogy emiat egyböl orvoshoz kéne futni.
2012. dec. 7. 17:18
 6/8 A kérdező kommentje:
De amugy utána eszembe szkot jutni hogy miért mentem ki , csak néha van hogy nem.
2012. dec. 7. 17:19
 7/8 anonim ***** válasza:

NEM születési rendellenesség... Egyszerűen szétszórt vagy. Legalábbis szerintem. Én is ilyen vagyok, de erre van az a mondás, hogy akinek nincs esze, legyen notesze :D


Egyébként a sok számítógép-használat befolyásolhatja negatívan a memóriát. Legalábbis gondolom nem memória fejlesztő játékokkal szoktál játszani :)

2012. dec. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát nem :D amugy igen elég szétszort szoktam lenni :/
2012. dec. 8. 00:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!