Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Trombózis tünetei?

Trombózis tünetei?

Figyelt kérdés
Kb egy hete be van gipszelve a lábam - fekvőgipsz-, de járok vele suliba. Általában megengedik, hogy felpolcoljam a lábam, de pár napja nem volt rendes tanítás, és összességében kb 4 órát állnom kellett, aztán 2 tanórán ülhettem, de nem tudtam felpolcolni a lábam. Azóta ha állok vagy csak lógatom, nagyon gyorsan bedagad és fáj. Adom magamnak az injekciót trombózis ellen, és nem is igazán gondolom, hogy bármi baj lenne, de jobb félni, mint megijedni...
2012. dec. 7. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
A trombózis tünete a halál. De ezért kapod az injekciót. Az, hogy fáj a lábad nem a trombózis tünete.
2012. dec. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
normális hogy bedagad, ez nem trombozis. Mi a sz*rért jársz iskolába? Nevében is bennevan,hogy fekvő!! Vagy legalább oda ne menjél ahol állnod kell
2012. dec. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Tavaly nekem is eltört a lábam , 2x voltam suliba vele a 3 hét alatt , én is kaptam injekciót naponta , azért kapod mert ez megelőzi ,ez egy véralvadásgátló szer
2014. jún. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!