Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Édességfüggő vagyok! Betegesen...

Édességfüggő vagyok! Betegesen! Min.2 tábla csoki egy nap.3 hónap alatt: 48kg-ról 52 kg. Megkell állítanom. De hogyan?

Figyelt kérdés
168 cm 52kg lány. nem akarok tovább hízni,de egyszerűen annyira rá vagyok függve... nem birok vele leállni csak eszem eszem és eszem:S És ne jöjjetek azzal,hogy egyek gyümölcsöt helyette mert az nem az, nekem nem pótolja:S
2012. dec. 8. 12:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Koplaljál pár napig, ne egyél el falatot sem, büntesd magad ezzel. Másrészt a fogaid ki fognak rohadni. Valami lelki baj állhat emögött, mert ez nem normális..
2012. dec. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2012. dec. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne vegyél. Ilyen egyszerű.
2012. dec. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát jó de anyukámék folyamatossan hozzák:S
2012. dec. 8. 13:13
 5/6 anonim ***** válasza:
A függés nyilván gáz, ill. az állandó édességevés következményei is, de a súlyoddal önmagában véve nincs gáz - azt mondják az okosok, h nőknél az ideális testsúly a magasság - 110, tehát te még gyúrhatsz 6 kilót :)
2012. dec. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

simán lehetsz candidás.

azok a vasszöget is képesek megenni.

2012. dec. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!