Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Boka körüli lábgörcs, vérnyomá...

Boka körüli lábgörcs, vérnyomás zuhanás, hányinger, ájulás érzet. Mi volt ez?

Figyelt kérdés

Este történt velem egy számomra elég félelmetes dolog.

33 éves vagyok két gyermekkel,de most megijedtem.

Este lefeküdtünk a gyerekekkel,ugyanúgy,mint máskor is.Éjszaka,pontosabban éjfélkor arra ébredtem,hogy iszonyatosan húzza a bokámban keletkező görcs fölfelé az egész lábfejemet.Olyan állati nagy fájdalmat okozott,hogy azt sem tudtam merre feszítsem a lábfejemet,szinte mozdíthatatlan volt.Ráálltam,de annyira fájt,hogy levert a hideg veríték,hányingerem is támadt.Elindultam a mosdó felé,biztos ami biztos,de mire odaértem éreztem,hogy jég hideg az egész testem ,valószínűleg az arcom is hó fehér és mindjárt el is fogok ájulni.Bebotorkáltam a páromhoz a nappaliba (tévézett) és kértem,hogy figyeljen,ha elájulok és hányni is fogok,legalább ne fulladjak meg ha lehet.Őrülten fájt a bokám továbbra is,bár a görcs szerencsére elmúlt.Eszembe jutott,hogy talán le-vagy fölment a vérnyomásom,meg kéne mérni.A vérnyomásom 68/56 volt,a pulzusom 62.Másfél óra elteltével éreztem úgy,hogy hányás nélkül talán le tudok végre feküdni,teljesen kikészültem,úgy éreztem dög fáradt vagyok.Másnap a vérnyomásom helyre jött,92 volt reggel (ez nálam normális).A bokám teljesen el volt zsibbadva,jég hideg volt az egész lábfejem.Étvágyam semmi.Volt már valakinek hasonló "élménye" ?

Kiváncsi lennék,hogy ha a boka körül nincsenek izmok,akkor mi görcsölhetett ilyen állati módon...talán ér?

A dokihoz le sem megyek,tök hülyének nézne ha ezt elmesélném neki....ne szóljatok le légyszi,de megijedtem !


2012. dec. 5. 15:07
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!