Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Leégett fejbőrre valami tanács?

Leégett fejbőrre valami tanács?

Figyelt kérdés
Pár napja a fodrászomat megkértem, hogy szivassuk le a hajam ès fesse be jéges vagy hó szőkére. Alapból szőkésbarna hajam van, de a nyár vége óta festem. Elsőre leszivatta a hajam amit mèg tökjól bírtam, utána festék össze keverve egy kis szőkítővel ami már rohadtul fájt, de kibírtam vele félórát. Aztán a csaj mondta hogy fullosan lemarta/ leégette a fejbőrömet. Azóta már 2x megmostam a hajam de folyamatosan viszek, a sebekből valami nedv jön. Vannak részek amik gyorsan gyogyulnak és mint a korpa ugy jön le, de olyan gáz!... Nem lehetne valamivel ezt felgyorsítani vagy valami?
2012. dec. 9. 15:25
 1/1 anonim ***** válasza:
próbálj rá körömvirágból készített teaforrázatot, a körömvirág fertőtlenítő, gyulladásgátló és nyugtató hatású.
2012. dec. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!