Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi bajom lehet? Megállt a...

Mi bajom lehet? Megállt a fogyásom és gyorsan elkezdtem hízni, pedig keveset eszem és napi 1-1.5 órát tornázok (erősítés, bicaj) A hasam puffadt, semmilyen hashajtó módszer (zöld tea, szilva) nem hat, pedig azzal talán sikerülne leadni egy keveset

Figyelt kérdés

Egyéb gond,h hullik a hajm,korpásodik a fejbőröm,hámlik a talpam és száraz a bőrem.

A pajzsmirigyem nagyobb a kelleténél,de a vérkép jó. Illetve ami nem (koleszterin,káliumszint) arra csak legyint a doki.

Tavasszal 3 havi kimaradás után a nőgyógyász felírt vmi bogyót,amitől megjött és azóta rendesen meg is van.nem tudom,h ez beleszámít-e de tényleg jó lenne tudni,h mi bajom van...

17 éves lány vagyok,157 cm és most már 55kiló :(


2009. aug. 21. 15:24
 1/3 anonim ***** válasza:
szoktál este 8 után enni?
2009. aug. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

sajnos néha megesik(kb minden másnap)

de próbálok 6 után már nnem enni ill. ha eszek akkor még mozgok vmit

2009. aug. 21. 19:21
 3/3 anonim ***** válasza:

Talán candidára kellene egy szűrést csinálni. No meg talán normálisan enni. És ezt úgy mondom, mint egy állandó fogyókúrázó. Hidd el nekem, a fogyókúra nem azt jelenti, hogy nem eszel, hanem hogy megfelelő dolgokat eszel. Leállt az anyagcseréd baby!

A szervezeted pedig felélte a tartalékokat.

Szóval egyél sok zöldséget, barna kenyeret, sovány húsokat és tejterméket. Ha most 55kg vagy, akkor 55x22=1210-500=710kcal-t kell egy nap enned, így heti fél kg fogyást érsz el, de hangsúlyozom, enni kell!!!!

Egyébként nem értem, hogy 55kg-osan mért nem érzed magad jól.

2009. aug. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!