Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Injekció vagy tabletta?...

Injekció vagy tabletta? Hatásos lehet?

Figyelt kérdés
(Térd)Porckopásom volt kb 2éve. mütötek januárba, azóta is panaszos.. az orvos azt mondta injekciós kezelésre van szükségem(ostenil 3hétre elegendő 30ezer ft.) most olvastam erről a HIALURON direct tablettáról állítólag ugyan az a hatása, mint az injekciónak(30napra elegendő 9ezer ft) sőt máshol is ki fejti a hatását ezért jobb is! Ez új készítménynek számít lehetséges, hogy az orvos ekkor még nem tudót róla? (mikkor fel írta az injekciót) Hogy vele beszéljek kb várnom kell fél évet ..időpontot.. nem sürgetik... ezért kérdezem itt! (térd ízület, folyadékpótlás)
2009. aug. 21. 15:37
 1/5 A kérdező kommentje:
fiatal vagyok sportolni szeretnék
2009. aug. 21. 15:38
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát..nekem is porckopásom van, kb egy éve. Nekem tablettát írtak fel(csak anya meg nem váltotta ki...és lassan lejár a recept.sulit meg nem fogom bírni. ill a tesit. :S) Szóval :D Nem nagyon van tapasztalatom, de szerintem jó lehet az a tabletta. Csak éreme lenne kipróbálnod, mert olcsóbb. Mert az meg nem állapot,hogy havonta 30ezret kelljen kifizetni.:S
2009. aug. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
meg tudod nekem nézni mi a pontos címe a tablettának? fontos lenne
2009. aug. 21. 16:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk nincs forgalomban ilyen tabletta, legalábbis törzskönyvezve nincs, esetleg egyedi import, de én nem hallottam róla.
2009. aug. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem is porckopásom van uígy a térd, és nekem DONA tablettát írtak fel..de én nem szedhettem sokáig az egyik mellékhatása miatt.
2010. jan. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!