Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miben különbözik az Amerikai...

Miben különbözik az Amerikai elit testépítők Szteroid használata a magyarokénál? Mert sokkal nagyobbak! Konditeremben mit használnak a leggyakrabban a hobbisták? Tabletta/Injekció

Figyelt kérdés
2011. máj. 7. 18:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Genetikában
2011. máj. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Tyler913 ***** válasza:
100%

Azert egy Voros Zoli nem marad el sokkal meret tekinteteben az elittol.Itt arrol van szo,hogy Amerikaban sokkal tobben uzik ezt a sportot,igy konnyebben "termelodik ki" kozuluk az a par tucat genetic freak,aki alkalmas olyan izomtomeg felepitesere,ami egy Mr. Olympia-n elvaras.

Nyilvan az anyagi korulmenyeik is lenyegesen jobbak,a legjobbak megtehetik,hogy nem is dolgoznak,mert van szponzoruk,igy az egesz eletuk a testepites korul forog.A koxot is konnyebb beszerezni Mexikobol,es mivel nagy a kereslet,nagy a valasztek is.

2011. máj. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Abban, hogy a legnagyobb magyar testépítők nem használnak ilyeneket.Ezt használják [link] gondolok itt (Vörös Zoltán,Molnár Péter,Lauter Viktor,Kathi Béla,Tóth Dani).
2011. máj. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Tyler913 ***** válasza:

Kedves Utolso!


Kerlek,ne legy naiv.Az altalad felsorolt,valoban tiszteletre melto testepitok nem naturalok.Nem kell bevenni a reklamszoveget,hogy sima tapkieggel elerheto az o szintjuk,mert nem az.

2011. máj. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Arnoldék Primabolan Deca-Durabolin Danabolt használtak a mai testépítők másként néznek ki gondolom már mást használnak. most kapásból azt írnám hogy biztos Növekedésit de azt se tudom mi az pontosan szóval nemtudom. Valaki?
2011. máj. 7. 19:53
 6/12 anonim ***** válasza:
ki tudja mit használnak... alapból többfélét szednek. kathi béla és a naturál testépítés ha-ha
2011. máj. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

"Kedves Utolso!


Kerlek,ne legy naiv.Az altalad felsorolt,valoban tiszteletre melto testepitok nem naturalok.Nem kell bevenni a reklamszoveget,hogy sima tapkieggel elerheto az o szintjuk,mert nem az.

"


Igen lehet, hogy használtak.De egyáltalán tudod mi az a szteroid?? Amit én küldtem linket, az is olyan mint a szteroid csak nincsen olyan káros hatása és legális. Van egy bizonyos szint, amikor nem bírsz tovább fejtődni akkor kell tesztoszteront szedni. De sokan azt hiszik beszedi a tablettát, aztán milyen izmos lesz megfelelő étkezés és edzés nélkül.

2011. máj. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 clint ***** válasza:
semmiben nincs külömbség, és egyáltalán nem nagyobbak, csak ugyebár öregebbek akikre te gondolsz. Na meg azért a mr olimpiára sem véletlen kerültek ki, kellett a tömeg, de emiatt világhíresek. Arnoldék idejében pedig nem volt iylen fejlett a szteroidhasználat és az étkezés. Jóformán a sovány testalkatuak tudtak minőségi izmot felszedni, szteroidokkal persze, amit szteroidokkal tartottak szinten, azaz folyamatos kúra alatt álltak, és ezekből csak arnie-nak meg lou ferrigno-nak érte meg.
2011. máj. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Tyler913 ***** válasza:

ma 09:28

Igen,tudom,mi az a szteroid,es azt is tudom,hogy csak egy olyan termek van,ami hasonlo hatast er el,mint a szteroid:egy masik szteroid.Nincs olyan legalis tapkieg,amivel szteroidokhoz hasonlo hatast erheto el mellekhatasok nelkul,ha nem hiszed,jarj utana.

Es en egy szoval sem allitottam,hogy a nevezett testepitok csak a cuccnak koszonhetik az eredmenyeiket,nem tudom,ezt hogy olvastad ki a szavaimbol.

2011. máj. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%

"Igen lehet, hogy használtak.De egyáltalán tudod mi az a szteroid?? Amit én küldtem linket, az is olyan mint a szteroid csak nincsen olyan káros hatása és legális"


Grat! Látszik hogy fogalmad sincs a dolgokról!

2011. máj. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!