Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Néha szokott fájni a jobb...

Néha szokott fájni a jobb csuklóm. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok. Naponta 2-szer általában fájni szokott a jobb csuklóm. De nem olyan vészesen, de azért mégis érezhető. Ilyenkor nehezebb emelnem. Egy pár percig fáj, aztán elmúlik. Pár óra múlva megint fáj, de az is csak pár percig tart. Az is szintén elmúlik. Szerintetek mitől lehet? Növéstől? Nektek volt már ilyen ?

2012. dec. 12. 16:48
 1/5 A kérdező kommentje:
mellesleg:bírom mozgatni, mindent tudok ilyenkor csinálni vele, de kellemetlen érzés.
2012. dec. 12. 16:50
 2/5 anonim ***** válasza:
Fájhat a netezéstől, az egértől is, ha sokat vagy a gép előtt.
2012. dec. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nem kéne annyit masztizni:DD

amugy fajhat Stressztol is! de ha elaudtad...

2012. dec. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem szoktam masztizni, akár hiszitek akár nem XD. De a stressztől lehetséges. Szoktam olykor, de ezt is mostanság kezelem. De nem volt egyébként különösebb oka, egyszer csak elkezdett fájni. Kérdeztem már a szüleimet is, de szerintük csak a növéstől van, de én ebben erősen kételkedek.
2012. dec. 12. 17:05
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is a gépezéstől fáj. Figyelj oda, nekem már a jobb lapockámnál is fáj.

Sokszor a bal kezemet kell használnom az egérrel emiatt.

Powerball csuklóerősítőt tudom ajánlani!

2012. dec. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!