Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A suliba már sokan mondták...

A suliba már sokan mondták nekem, hogy csúnya az arcom mint tehetnék, hogy egy kicsit szebb legyen az arcom?

Figyelt kérdés
Van-e ilyen arc torna vagy valami amiért nem kéne fizetni segítsetek!

2012. dec. 11. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi a csúnya az arcodon?
2012. dec. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
Valaki lehet széparcú, és közben nulla. Hosszútávon, nem a szépség számít. szerintem.
2012. dec. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
mivel a csontok adják a fő formáját ezért csak plasztikai sebész tudna valamit csinálni, de még ha sulizol változhat.
2012. dec. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát olyat is mondtak, hogy úgy néz ki mint egy lányé
2012. dec. 13. 15:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Van arcjóga, de ha azt csinálod még lányosabbul fog kinézni. Általában az iskolában a lányosabb fiúkat kedvelik a lányok (még fel nem nőnek) tehát ez nem hinném, hogy ez hátrányodra válna. Ha felnősz majd megférfiasodsz, de szerintem örülj neki, hogy tovább maradsz fiatal. Az ilyen emberek sokkal fiatalabbnak néznek ki valódi koruknál.
2012. dec. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
te azt írtad,hogy úgy néz ki mint egy lányé?tehát te fiú vagy.hidd el,rengeteget fogsz még érni,nőni és nem lesz lányos arcod :D és ha mondjuk jól megválasztod a hajad formáját akkor sokkal férfiasabb lehet tőle az arcod :)
2013. ápr. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!