Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok, ha a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, ha a barátom sokszor simogatja az arcbőrömet, és mondogatja, hogy milyen puha bőröm van, neki meg milyen csúnya, mert neki kicsit pattanásos, de szerintem egyáltalán nem vészes, akkor nyugtassam meg, hogy vele sincs semmi baj?

Figyelt kérdés
Nem akarom, hogy azt gondolja, hogy emiatt nem tetszik, vagy valami, mert már régóta együtt vagyunk, és neki van egy pár kis pattanása, amik tulajdonképpen nem is pattanások, csak kis piros sebek egy-két helyen az arcán, két oldalt, az állkapcsa szélénél a fülei alatt, plusz a szája és az orra közt főleg. Mindig ügyel arra, hogy kinyomja őket mielőtt látnék egyet, és ápolja is a bőrét szerekkel, de lehet, hogy emiatt mégis fél egy kicsit, hogy nem tetszik emiatt, pedig semmi bajom nincs vele, és egyáltalán nem tartom vészesnek. Még nem mondta konkrétan, csak nemrég merült fel bennem. Mi a véleményetek?
2010. márc. 12. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugtasd meg, hogy téged nem zavar, főleg ahogy leírtad igazából nincs is olyan vészes dolog, ami zavarjon. De ha őt ennyire zavarja, akkor szerezzen be egy himalájai sószappant. Csodákra képes! Olvass utána.

Utána valószínűleg nem lesz ilyen gondja:)

2010. márc. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát mondd meg neki hogy téged nem zavar! :)
2010. márc. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos velem is ez van(fiú vagyok), a barátnőm folyton mondogatja, h őt ez egyáltalán nem zavarja, de én szégyellem, h így kell velem mutatkoznia :S
2010. márc. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolsó, neked mennyire komoly ez a problémád? A többieknek is köszönöm a válaszokat.
2010. márc. 12. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!