Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elkezdtem csuklani, utána...

Elkezdtem csuklani, utána mikor csuklottam, savas szerű dolog jött fel. Mitől?

Figyelt kérdés
Fekvő pózban voltam, a fejem ki volt támasztva, úgy feküdtem. Elkezdtem csuklani, fel akartam ülni, és mikor kissé megerőltettem magam hogy felülök, akkor is kicsúszott egy csuklás és ilyen savas jellegű volt. Az mitől volt, és mi volt az? Most hányingerem van.

2012. dec. 2. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:
...gyomorsav.
2012. dec. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
igen gyomorsav... amikor megpróbáltál felülni összeszorultak az izom mint hányáskor azért jött fel a gyomorsav.. egy renniet bedobsz és nopara :)
2012. dec. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de hányni nem fogok, ugye?
2012. dec. 2. 17:53
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
dehogy fogsz... :) de nem ajánlatos fekve büfizni v ilyesmi :D ha meg csuklasz azt mondják mélylevegő lentart :) vagy 10nagy korty víz :)
2012. dec. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

már nem csuklom!

köszönöm a válaszokat!

remélem elmúlik a hányinger, most már érzem azt is, hogy ég a gyomrom.

2012. dec. 2. 17:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is gyomorsav túltengésem volt egy időben, és hiába próbáltam szódabikarbónával, még több savam lett. A szervezet azt észlelte, több savat kell termelnie, hogy a szódabikarbónát megeméssze. Ettől kezdve rendszeresen minden étkezésnél a szűkséges savanyitásnál többet használtam. A szervezet a sok bevitt savasság hatására lecsökkentette a savtermelést, és rövid idő alatt az optimális értékre állt be. Azóta nem volt a gyomorsavval problémám.
2020. okt. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!