Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Visszérműtét előtt állok....

Visszérműtét előtt állok. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

3 hét múlva műtenek,tegnap tűzték ki az időpontot,sima állami kórházban.Nem vizsgáltak csak "szemmel,tapintással".Elvileg csak az elágazó vénákat szedik ki ki lyukakon keresztül,kb 6-8 db,és műtét közben derül ki milyenek a billentyűk a fő vénákban.Ha nem oké,combtőben-bokánál metszés,és kirángatják.

Ha oké,visszavarják a combtőnél ejtett vágást.

Én kértem,ha nem muszáj,csak úgy ne vágják,nézzék meg UH-al,mert lehet nem is kell azt kiszedni,de azt mondta a doki,az UH sajnos nem mutatja,nem látni.Ott belül amúgy is olyan érzékeny...Ja,és ragaszkodik a gerincérzéstelenítésben.Nem altat.Nagyon darázok..de nagyon fáj a lábam is,36 éves vagyok,örököltem,és 2szer híztam(szültem)15 kg-ot,a tulsuly,erőltetés.

Meg tud valaki nyugtatni,aki átesett ilyen műtéten?2 éjszakát kell benn maradnom.Félek.



2012. dec. 14. 12:16
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!