Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Begipszelt lábbal kapcsolatos...

Begipszelt lábbal kapcsolatos tapasztalatok, tanácsok, élmények, akinek már volt?

Figyelt kérdés

2012. dec. 8. 10:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Volt már gipszelve. De tudni kéne, hogy neked hol van a gipsz.
2012. dec. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nekem térd alattig érő járógipszbe van a lábam.
2012. dec. 8. 18:34
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
combtőig vagyok még 2 hétig... elég uncsi és fájdalmas volt most meg még szobafogságon is vagyok az időjárás miatt...
2012. dec. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Alatta lesoványodik, hullaszínű lesz mikor leveszik. Egy darabig nem mozog majd rendesen. Ezek mind normális jelenségek, elmúlnak. Ja, meg viszket alatta, ki lehet bírni.
2012. dec. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Az én gipszem is combtőig van :/

szinte semmit sem tudok csinálni és már 2 hete itthon vagyok :/

meg ugyanúgy fáj a lábam.

tanácsot nemigen tadnék adni, esetleg azt, hogy kerüld el, hogy gipszbe tegyék a lábad és ne sérülj meg ;)

2012. dec. 18. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
A járógipsz előtt nektek csináltak még egy röntgent, vagy csak feltették és kész?
2013. márc. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Általában csinálnak röntgent. Bár ha csak repedésről vagy teljesen stabil törésről van szó, akkor előfordul, hogy csak a végén gipszlevételkor csinálnak egy kontrollt.
2013. márc. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
És ha eltört, begipszelték, majd az orvos csinált 4 nap múlva röntgent, és azt mondta, oké, nem mozdult el még jobban, és hogy 3 nap múlva kapom a járót (de nem ugyanott, mert nagyon messze van), de megmutatom azt az ambuláns lapot, akkor is fognak?
2013. márc. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 FMS199708 válasza:

Friss élményem van. márc. 26 - ápr. 9 között egy részleges bokaszalag szakadás miatt volt gipszben a lábam.


Neked mi volt/van a lábaddal?

Rendbe jött már?

2013. ápr. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Kösz rendbejött már, először az volt, hogy a szalagok nyúltak, repedtek meg a bokámban, aztán kontrollon kiderült 1 hét múlva, hogy el is van repedve a csont.
2013. ápr. 14. 11:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!