Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy órája elestem, most...

Egy órája elestem, most ökölnyi duzzanat van a térdemen? Még elvittem a lányomat a bölcsibe, de mostmár állni sem bírok? Repedés lehet, vagy csak ütés? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Csak délután megyek-visznek orvoshoz. Most vizesruhát tettem rá. Ugye nem törés?! Mit tegyek???
2012. dec. 4. 10:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Valószínűtlen a törés, az nagyon fájna. Pihentesd, borogasd délutánig.
2012. dec. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Akármi lehet. Feleslegesen ne mozgasd! Velem is volt ilyen, nem mentem orvoshoz, azóta is fáj terhelésre, hidegben, frontok alatt. Szóval, ha elküld röntgenre, akkor menj el!
2012. dec. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

sajnos lehet repedés is....

én egyszer elestem a villamos sínekben, hazamentem sőt 4 napig még "szaladgáltam" is, esténként vizes ruháztam a lábam (csak nekem a lábfejem dagadt be) mire a páromnak elege lett elvitt az ügyeletre és kiderült szinte végig repedt a talpam és a sarok csontom.

Többször volt már ficamom, ütésem, teljesen olyan volt ez is....nagyon meglepődtem....

2012. dec. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
hát vagy a dagadásból kiindulva egy szép szalagszakadásod lett... nekem is hatalmasra duzzadt, és nem akarlak elkeseríteni így látatlanba, de nekem azonnalos műtét lett belőle :(
2012. dec. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
a hidegborogatás addig jót tesz igen, de ne várj sokáig, ezt minél hamarabb el kell látni !!!!
2012. dec. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ja, és még annyit, hogy ha feltelik vízzel az nem jó, mert nyomja a belső dolgokat (csont, izom, stb...), és gyulladásba jön az egész terület.
2012. dec. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors és sok választ. Nekem is volt egy bokarepedésem, amit orvosi vizsgálat nélkül hordtam ,...2 év múlva derült ki. 2 éve meg eltört és műteni kellettt a másik bokámat:(. Most kellett volna kivenni a csavarokat:(. Ez a baleset most megoldotta a dilemát. Pár hétig nem leszműtét...legalábbis a bokámon. Remélem másutt semm!!!! Elképzelitek mennyire szomorú vagyok?! 2,5 éves kislányom van. Most tudatosul a Mikulás, a Karácsony... :( :( :(
2012. dec. 4. 10:54
 8/14 A kérdező kommentje:
Végülis semmi igazán komoly, "csak" egy hatalmas vérőmlény.
2012. dec. 4. 21:28
 9/14 A kérdező kommentje:

Sajnos még mindig diónyi a duzzanat. Nagyon kemény és még nem tudok guggolni. Valami hatásos gyógymód. A doki csak Lioton gélt javasolt.

Normális ez? Egy hónap eltelt, de 2 hete semmit se csökkent a duzzanat.

2013. jan. 5. 19:20
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem mentél orvoshoz egy hónap alatt, úgy kell neked. Várj csak itt válaszra...
2013. jan. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!