Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy lehetne jobb kedvem,...

Katty2424 kérdése:

Hogy lehetne jobb kedvem, hogy változtassam meg az életem, hogy végre boldog legyek?

Figyelt kérdés
Úgy érzem semmi értelme az életemnek...nem tesz boldoggá semmi...csak tanulok folyton, és ugyan tök kitűnő vagyok, nem vagyok boldog...esténként csak ülök és gépezek...és semmihez sincs kedvem, nem ír rám senki, nem hív senki, csak gubbasztok a szobámban és se felkelni, se lefeküdni nincs már kedvem. Még sose szeretett belém senki, és már várom, h végre olyan oldalát tapasztaljam meg a szerelemnek, ami nem KEGYETLENÜL ROSSZ...mert eddig CSAK ilyen tapasztalatom volt....pedig már 19 éves vagyok...és soha senki nem volt aki legalább valami kedves bókot mondott volna, vagy akár megfogta volna a kezem...h a csókról már ne is beszéljek...és már teljesen kivagyok...öngyilkosság is megfordult a fejemben...de azt csakis anyum miatt nem tettem meg...mert tudom h neki (legalább egy embernek) nagy féjdalmat okoztam volna...de amúgy már inkább meghalnék...csak ahhoz is gyáva vagyok... segítsetek kérlek!!

2012. dec. 16. 23:13
 1/5 anonim ***** válasza:
keress barátokat és mozdulj ki. Találj valami hobbit. szakkört, ott könnyű barátkozni mert máris van egy közös pont. Ezen csak Te tudsz változtatni, csak rajtad múlik minden. Ha otthon ülsz nem fog változni semmi.
2012. dec. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ki szoktam mozdulni sokszor, de mégse jön össze soha semmi.
2012. dec. 16. 23:20
 3/5 anonim válasza:
Szia! Ha a hétköznapokban nem találod a boldogságot, ajánlanám hogy beszélgess egy lelkipásztorral. A templomba járás sem csak az öregeknek való, és jó esélyed van rá, hogy megértő közösségre találsz. Ezt általában nem merik az emberek megpróbálni, mert ciki, vagy mert félnek.. Nekem bevált, és csak ajánlani tudom! + Vannak ifjúsági konferenciák (légy LED, nézz utána) kimondottan a mi korosztályunknak! Segíteni akarok, kérlek fogadd el a segítséget!
2012. dec. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm...már most minden tanácsra vevő vagyok...
2012. dec. 16. 23:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Google > pszichofitnesz
2012. dec. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!