Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagypapámnak folyamatosan fáj...

Nagypapámnak folyamatosan fáj a dereka, de a rengeteg gyógyszer mellé nem hajlandó, még egy fájdalomcsillapító gyógyszert bevenni… Mit adjak neki?

Figyelt kérdés
2012. dec. 17. 00:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Béres porcerőt adjál neki!
2012. dec. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Vagy orvos írjon fel neki masszázst.

Drogériákban lehet kapni melegítő borogatást, vegyél neki olyat.

2012. dec. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ajándékutalványt gyógymasszőrhöz.
2012. dec. 17. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
gyógymasszőr.
2012. dec. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! ezt a béres porc erőt még nem hallottam... ez gyógyszermentes, és csillapítja a fájdalmat?
2012. dec. 19. 17:54
 6/11 anonim válasza:
A Béres is nagyon jó, tudtommal gyógyszermentes étrendkiegészítőről van szó! Amit még esetleg vehetsz neki, az a melegítő deréköv, gyógyszertárban, az gyorsabban hat.
2012. dec. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
melegítő derék öv?
2012. dec. 22. 21:18
 8/11 anonim ***** válasza:
Vannak bizonyos fájdalomcsillapító tapaszok,amiről többet tudok,az az MSM(gyulladás-és fájdalom csillapító,egy természetes kénvegyület,fenyőtűből nyerik-elvileg)fájdalomcsillapításban nagyon jó,de nem elég a proenzikben levő pár száz mg belőle:pár ezer lenne megfelelő.Nem halmozódik fel,és a bőrnek,májnak is jót tesz.A kurkumát szintén javaslom:remek gyulladás,és ezáltal fájdalom csillapító.Javasolnám természetes alternatívaként a fűzfakérget is,de nem tudom,milyen gyógyszereket szed az úr,esetleg kölcsönhatásba léphet velük.
2013. jan. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem amúgy van egy melegítő derékaljam, elektromos, elvileg csak úgy lehetne használni, hogy magam alá terítem, mint egy lepedőt, legalábbis ez van a használati utasításba, hogy laposan, kiterítve, ráfeküdve használjuk, de én egyszerűen a derekam köré tekerem, majd fölötte a rendes paplanommal betakarózom. Az ablak alatt alszom, így éjszakánként érzem, hogy jön rá a hideg, hiába zárva az ablak.

Szóval saját felelősségre, de lehetne így is használni, ahogyan én.

Vehetnél neki egy ilyet. Én külfölön élek, itt vettem, átszámítva úgy 8000 ft-ba került, de pár éve láttam Mo.-on a Tescoban is csak 5 ezerért!

2013. jan. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen van.

[link]

2013. jan. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!