Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Folyamatosan rágnom kell. Mi...

Folyamatosan rágnom kell. Mi lehet ennek az oka? (LENT)

Figyelt kérdés
Tavaly nyáron felszedtem pár kilót, mert ültem a laptop előtt és folyamatosan ettem. De nem azért mert éhes voltam vagy mert kívántam hanem azért mert folyton rágnom kellett/kell. Az ásványvizes üvegről folyton lerágtam azt a kis izéét ami ott a kupaknál van rajta. Lehet hogy ciki de most vettem egy "rágókát" amit kisbabáknak szoktak venni, mikor nő a foguk. Mostanában nem eszek sokat hanem azt rágom. Lehet hogy ez valami betegség? 15/L

2012. dec. 2. 14:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy időszakom, mikor folyton rágtam nagyon durván. Rágtam a tollaimat, rágtam a ceruzákat, rágtam a kupakokat, rágtam én is azt ami a kupaknál van az ásványvizes üvegen... Műanyag poharakat is rágtam...

Nem tudom én sem, hogy mitől. De mára már abba hagytam :)

16/L

2012. dec. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 TIMMMI válasza:
En mindent ragok...a kormomet a szam belsejet a kormomet. Nem tudom miertlehet jogy valami lelki dolog all mogotte probald meg vegiggondolni. De egyebkent nem para a dolog sok ilyen ember van. A ragoka egyebkent szerintem is jo otlet. :-) vagy ragozz. Fujj ragolufit es azzal nagyon jolle tudom kotni magamat.
2015. júl. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!