Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen orvoshoz kell mennem,...

Milyen orvoshoz kell mennem, ha folyamatosan rosszat álmodom?

Figyelt kérdés

Ha nem jó kategóriában van akkor bocs!


Folyamatosan rosszakat álmodom,de nagyon élethűeket.Teljesen életszerű dolgokat.

Többször előfordult,hogy reggel amikor felkeltem felhívtam azt aki benne volt az álmomban,mert nem tudtam eldönteni,hogy tényleg megtörtént vagy csak álmodtam.


Nem tudom,hogy ezzel pszichológushoz menjek,vagy valahova máshova kell mennem.



2012. nov. 23. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
pszichológus vagy pszichiáter(talám ő küld tovább pszichológushoz pszichoterápiára) De azt ne engedd hogy góygszerekkel tömjenek ha egy mód van rá
2012. nov. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ááááááááá belőlem nem csinálnak gyógyszerfüggőt az biztos!
2012. nov. 26. 10:47
 3/4 TIMMMI válasza:
Nekem is volt egy ilyen idoszakom. Regeteg rosszat almodtam meg amikor felebredtem akkor is ereztem hogy mondjuk fuldoklom. Kesobb kiderult hogy miert volt nem volt minden rendbe a barataimmal ezert folyamtosan szorongtam. Szerintem elso lepeskent gondold vegig hogy vance valami ami miatt ideges vagy vagy szorongsz. Es probalj meg valtoztatni rajta. A tobbiben pedog egyetcertek az elottem szoloval. Remelem tudtam segiteni
2015. júl. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ortopédiára
2015. dec. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!