Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szúró mellkasi fájdalom. Mi...

Szúró mellkasi fájdalom. Mi bajom van? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
15 éves, sovány testalkatú, magas fiú vagyok. Rendszeresen mozgok és teniszezni járok, egészségesen táplálkozom. Már több mint fél éve kezdődött, hogy bal oldalon a mellem környékén szúró fájdalmat éreztem. Elmentem orvoshoz és azt mondta h majd 1-2 hét alatt elmúlik, de nem múlt el. Vissza nem mentem orvoshoz... Pár hónapja erősödött és sokkal sűrűbben jön elő. Volt, hogy mozdulatlanul ültem és a szívverésemmel megegyezően fájt a mellkasom is. Annyira fáj, hogy íráskor majdnem elejtettem a tollat. Minden előjel nélkül jön és mindig más időben. Valamikor csak 1-2, de volt, hogy 40 percig folyamatosan fájt. Amikor folyamatosan fáj, akkor annyira nem erős, de amikor elkezdődik és amikor csak úgy 1-2-szer rám jön, akkor a fájdalom szinte elviselhetetlen. Ha veszek egy nagyobb levegőt, köhögök, vagy nyújtózok, akkor még jobban fáj. Néha akkor is fáj mikor valami nehéz tárgyat megemelek, vagy erőlködök.

2012. dec. 18. 19:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ez bordaközi izomgörcs, de mindenképp látogasd meg még egyszer az orvost!

L/18

2012. dec. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező: ami szúr, az nem lehet szíved. Sokkal inkább valami izom, ín becsípődés lehet, a bordáknál. Szerintem valamilyen rossz tartási rendellenességed miatt van ez a fájdalom. És ami az ilyenek még rosszabbá teszi, hogy nem akkor fáj, amikor becsípődik, hanem jóval ( akár 2 nappal is) utána. Amit tehetsz, bekenegeted fájdalomcsillapító kenőccsel, és megpróbálsz visszaemlékezni, milyen megerőltetőbb mozgást csináltál előző napokban
2012. dec. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!