Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Eltört a kezem!

K.M88 kérdése:

Mit csináljak? Eltört a kezem!

Figyelt kérdés
A minap rohantam az iskolába és lefele a lépcsön megbtolottam és 1.5m magasról estem lefele...A bal kezem elöre.yújtottam és tompítani próbáltam,de egy reccsenést "éreztem".Mikor megnéztem azt làttam,hogy vérzik és az alkaromból kiáll egy pici csontdarabka.Bedagadt és iszonyúan fáj,szüleim nincsenek itthon,vendégzégbe vannak és nem vezik fel.Mit tegyek?

2012. dec. 18. 22:23
 1/6 anonim ***** válasza:
44%
Nagyszülők, vagy rokonok nincsenek? Valahogy el kell jutnod a kórházba! Hívd fel a mentőket, hogy mi a teendő ilyenkor?
2012. dec. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Ha kiáll egy csontdarabka, az szilánkos, és/vagy nyílt törés is lehet (nem akarok h.lyeséget írni, nem vagyok egészségügyis, de a tesómnak is hasonló volt a bokája). A nyílt törés nagyon veszélyes, mert el is fertőződhet. Hívd a 104- et (mentők), vagy az általános 112- es segélyhívót. Mond el a tüneteidet a telefonosnak, szerintem ne várj a szüleidre!
2012. dec. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Füllentesz picit. Nyílt töréssel te nem ide fogsz írogatni. A szüleid több napja vannak vendégségbe? Mert ha a történet minden eleme mégis igaz, akkor meg kellene vizsgálni a tanerők és a szüleid felelősségét is.
2012. dec. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Cimbora!

Már fél 11 van. Eddig merre jártál? A szülőknél nincs mobiltelefon? Ha ez nem járható, akkor menj át a szomszédba segítségért. Mellesleg egy minapi nyílt töréssel te nem ilyenkor kérsz tanácsot.

2012. dec. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ne szidjuk már szegényt. Sokkot kapott. Ijedtében ide írt mert hirtelen semmi hozzárartozója nem volt elérhető. Nekem is ma tört el. Fájdalmas.
2016. nov. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Zsombeszkó nevű felhasználó, ez egy négy éves kérdés.
2016. nov. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!