Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hipofízis adenoma ( agyalapi...

Hipofízis adenoma ( agyalapi mirigy daganat) hány év kezeletlenség után okozhat halált?

Figyelt kérdés
Az orvosom erre a betegségre gyanakszik nálam de a túlsúlyom miatt nem hajlandóak MR vizsgálatot csinálni, anélkül pedig nem lehet diagnosztizálni a betegséget. Diéta és mozgás mellet sem tudok fogyni! Ezért érdekelne, aki találkozott már ilyen betegséggel.
2012. dec. 19. 10:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát azért az nem igaz, hogy diéta és mozgás mellett sem lehet fogyni, nekem vannak ilyen betegeim, és le lehet fogyni. Kérdés, megéri-e. Az is kérdés, hogy az adenoma hormontermelő-e. Kérdés, hogy mekkora. Kérdés, hogy milyen eltéréseket csinál a laborleleten. Kérdés, hogy ez most háziorvos? Mert ugye ő nem kérhet egy sor diagnosztikát.
2012. dec. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

hát nem tudom. napi 2x 150 gramm a napi adag kajám. ami zöldségekből nyersen illetve párolva,mikor hogy. húsokból, halból, tojásból, abonettből, némi csökkentett szénhidráttartalmú kenyérből , sajtból és kevés magokból, még kevesebb gyümölcsből áll ( a gyümölcscukor miatt)

heti 7x 40 percet edzek. sajna csak ennyit tudok teljesíteni.


nőgyógyász endokrinológus kérte a sella MR-t. de extrém túlsúly miatt visszautasítják a vizsgálatot. bár a dokim fel van háborodva, mondván ez miatt nem tagadhatják meg a vizsgálatot, azt mondta...


inzulinrezisztenciára szedek 2x1 Meforal 1000-ret, folyton hasmenésem van, túl sokáig semmi nem marad meg bennem...


bromocriptint magas prolaktinra


kortizol és prolaktin szint magas.


orvos gyanúja: ( a beutalóra írta rá)

hipofízis adenoma, prolaktinoma, cushing kór


nincs ötletem fogyásra már... már a tejet, kefírt és yoghurtot is elhagytam.:(

2012. dec. 19. 14:34
 3/3 anonim válasza:
Szia! Mi újság veled azóta? Kiderült valami? Én Cushing beteg vagyok.
márc. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!