Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy elkaphattam...

Lehetséges, hogy elkaphattam valamit a kutyától? Összefügghet a kettő?

Figyelt kérdés

1 hónapja vettem egy kutyát. "Rettentő" környezetben volt azelőtt,az első dolgom volt megfürdetni alaposan. Folyton vakarózik de nem bolhás, nem hullik a szőre, bőrén semmi se látszik, sűrű apró szőrzete van. A két oldalamon kijött valami, először mintha kiszáradt volna, ma már piros foltok és rettentően vakarózom, olyan mintha megégett volna, nagyon ég és fájdalmas. Már mindent kipróbáltam magamra kenterm még azt is amit nem kellett volna..de semmi hatása nincs. 3 hét múlva kaptam időpontot de ez a vakarózás és égés kibírhatatlan.

Összefügghet a kettő?


2012. dec. 19. 10:14
 1/2 anonim ***** válasza:

hm, talán igen, talán nem, így nehéz

igyál meg naponta 1-2 kalcium pezsgőtabit, és írd, mit eszel, milyen szokásaid változtak, jól fog jönni a dokinál, persze első helyen a kutyussal!

2012. dec. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Elvittem állatorvoshoz a kutyát, azt mondta, hogy a kutyának az ég világon semmi baja, egészséges. Én is voltam a saját dokimnál, és mondta, hogy köze sincs a kutyához. Kaptam egy Betamethasone és Antibiutikumot tartalmazó krémet ami nagyon jó! Viszketésre! Bár nehezen múlik a piros foltok de már halványodnak. (mert nem vakargatom) Sajnos minden eséllyel elkaphattam, a munkatársamra jutottunk ki, mert neki az egész testén még a fején is van valami a bőrén, és minden bizonnyal ettől az igénytelenségtől kaphattam el. Csóri kutyámnak még jóhogy nem adtam ki az utját.. Azt mondta a doki, hogy elég ha csak megfog egy tárgyat és én is megfogom utánna.. Már jeleztünk a főnökségen, hogy fertőző az illető, mert egy másik lányon is most jöttek ki valamik.. Kicsit nagyon kellemetlen a helyzet! De ez van! Ráférne egy fürdés!
2012. dec. 22. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!