Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Több probléma egyszerre....

Több probléma egyszerre. Összefügghet? Mi bajom? Ötletek?

Figyelt kérdés

Körülbelül jó másfél hete nincs étvágyam. 24 óránként eszek 2 falatot, és rögtön teltségérzetem támad. Igazából eszembe se jut az evés, egyszerűen nem vagyok éhes. Pedig ezelőtt farkasétvággyal rendelkeztem, és folyton rágcsáltam valamit.


Szombaton egész nap gyenge voltam. Hányingerem és lázam is volt. Vasárnapra ez elmúlt.


Azóta folyamatos belső remegést érzek. A legapróbb mozdulatra felgyorsul a szívverésem. Pl. ha csak felülök az ágyon. Ülő helyzetben rendben van, de amint megmozdulok felgyorsul. Gyorsan veszem a levegőt. Ha felállok, pár pillanatig szédelgek.


Lelkileg is iszonyatosan gyenge vagyok. Se erőm, se kedvem sincs semmihez. Hisztis vagyok, és folyton rajtam van a sírásinger.

Volt aki azt mondta, az egész pszichésen függ össze.


L/18


2012. szept. 17. 15:24
 1/1 Adele Jonas ***** válasza:
ez egy mentális betegség. Depresszió. a teltség érzet attól van hogy a gyomra össze szűkült, az étvágytalansága pedig az össze szűkült gyomor miatt van. A heves szívdobogás a mozgáshiány tünete, mozogjon többet, menjen el futni, és próbáljon enni naponta legalább 3-szor.
2012. szept. 18. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!