Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vérzik a fülem/dobhártyám! Ma...

Vérzik a fülem/dobhártyám! Ma reggel vattával tisztítottam a fülemet, jól benyomtam dobhártyáig ahogy szoktam de kicsit talán. Folyt Ugye begyógyul nem származik ebből maradandó károsodásom?

Figyelt kérdés
köv: túl vehemens voltam és mire kivettem a vattát fogpálcikával vércseppek voltak rajta.(ah így visszaemlékszem járt is néminemű fájdalommal ez az egész de nem túl naggyal) és azóta ilyen hülye tompa érzés van a jobb fülemben, rosszabbul is hallok arra fülemre.

2012. dec. 19. 10:39
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
am köszi annak aki normálisan írt
2012. dec. 19. 14:14
 12/12 anonim ***** válasza:
Azért az jobban fájt volna, ha valami súlyosat csinálsz. Kicsit felsértetted, de szerintem nincs nagy baj. De attól még lássa orvos (meg azt is elmagyarázza majd, hogy hogyan kell helyesen végezni a fültisztítást).
2012. dec. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!