Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vérzik a fülem/dobhártyám! Ma...

Vérzik a fülem/dobhártyám! Ma reggel vattával tisztítottam a fülemet, jól benyomtam dobhártyáig ahogy szoktam de kicsit talán. Folyt Ugye begyógyul nem származik ebből maradandó károsodásom?

Figyelt kérdés
köv: túl vehemens voltam és mire kivettem a vattát fogpálcikával vércseppek voltak rajta.(ah így visszaemlékszem járt is néminemű fájdalommal ez az egész de nem túl naggyal) és azóta ilyen hülye tompa érzés van a jobb fülemben, rosszabbul is hallok arra fülemre.

2012. dec. 19. 10:39
1 2
 1/12 klopusz ***** válasza:

Szia!


Mindenképpen azt javaslom, hogy menj el fülészetre. Igaz. a legtöbb helyen előzetesen kell időpontot kérni, de mondd el, mi történt. Látnia kell az orvosnak, ne vágjál bele így a karácsonyba!

2012. dec. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

értem mkindenképpen elmegyek,de szerinted ettől még nincs maradandó ugye?:/

víz érheti?

2012. dec. 19. 11:07
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem kell "jól" benyomni, sőt nem is szabad! A helyes fültisztításról olvass cikket, nem mindegy, hogyan csináljuk:


[link]

2012. dec. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
TE nem vakond vagy, hogy turkalj ott, ahol nem latsz, hiszen egy fuljaratban igy turkalni nem lehet, bizzal abban, hogy nem tortent komolyabb serules, viszont a fuleszeten kapsz errol bovebb felvilagositast!
2012. dec. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 klopusz ***** válasza:

Szia!


Első vagyok ismét.

Ha lehet, kerüld a vizet, fürdéskor mindenképpen használj füldugót vagy vattát. Lehet baj belőle, ha víz kerül a hallójáratodba.

2012. dec. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Idióta!

Víz ne érje, és azonnal húzz el a fülészeti szakrendelőbe, átszakítottad a dobhártyádat.

2012. dec. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Vagy ha éppen nem, tutira tele van a füled baktériummal, amit kb 3 hét alatt fog a doki kiszedni sűrű leszívások mellett. Tengernyi örömben lesz részed :P
2012. dec. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
holnap reggel bemegyek az sztk-ba remélem nincs semmi nagyobb baj...:/
2012. dec. 19. 13:11
 9/12 anonim ***** válasza:
Egyúttal a másik füledet is nézesd meg. Ha mind a kettő be van tömve fullra, sokkal könnyebb átvészelni ezt a pár napot, mintha az egyikkel hallasz, a másikkal meg nem.
2012. dec. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
nem olyan durva azért a halláscsökkenés h kis túlzással "nem hallok vele",de azért mégis érezhető a tompulás..
2012. dec. 19. 14:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!