Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, hogy elviselh...

Mit lehet tenni, hogy elviselhetőbb legyen az allergia?

Figyelt kérdés
A férjemnek szerintünk parlagfű allergiája van. Kb két hete kezdődött, és most költöztünk egy olyan helyre, ahol az egész környék tiszta parlagfű. Viszket a szeme, a torka, tüsszög, folyik az orra. Vizsgálatra tényleg csak tünetmentes időszakban lehet menni? Gyógyszert nem szeretne szedni, csak természetes készítményeket. Mit javasoltok, hogyan lehetne elviselhető számára?
2009. aug. 23. 21:24
 1/2 anonim ***** válasza:

azt mondják, a kecsketej jót tesz neki. én napi 3 decit ittam és valóban jobb lett!

még az allergiás "keresztjeim" egy része is csökkent.

Azóta gyógyszerváltásom volt és nem iszom tejet és már 10 fűfélével bővült az allergiás köröm, a többi meg erősebb lett. De kb 2 hónap után egyszerűen nem szedtem be a gyógyszert és így tünetmentes vagyok. Semmit sem teszek, hogy így legyen :) A gyógyszer nem tett jót (a 2.ra gonodlok) 14/L

2009. aug. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Homeopatias szerek nagyon jok ra, es hamar hatnak! Erdemes kiprobalni.

Ezen kivul gyakori arcmosas hideg vizzel, es sok folyadek.

2009. aug. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!