Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális, emberi fogyasztásra...

Normális, emberi fogyasztásra alkalmas tiszta alkohol hígításkor áraszthat-e büdös, kénes-gázos, borzalmas szagot?

Figyelt kérdés
2012. dec. 22. 15:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. dec. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor még jó, hogy kiöntöttem az egészet. Még beleszagolnom is kár volt, ezt a bűz olyasmi, amit amíg élek, nem felejtek el.
2012. dec. 23. 05:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor az nem alkohol volt.
2012. dec. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De akkor micsoda? Az a bajom, hogy a neten egy normális, lényegre törő, tényszerű leírást nem találtam arról, az átlag ember hogyan különböztesse meg a mérgező alkoholt a nem mérgezőtől? Nem molekulaképletekre vagyok kíváncsi, mert azzal Józsi bá' meg a csöves Pista, illetve a hozzám hasonlóan keveset fogyasztó, de szegényebb réteg, akinek nem telik márkás, drága, biztos eredetű magyar pálinkára, nem megyünk sokra. Színre, szagra, ízre (bár azért míg ki nem derül, micsoda, nem kéne beleinni...) kéne leírni, hogy ami mérgező, az ilyen, meg ilyen...
2012. dec. 24. 07:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nem lehet megkülönböztetni ízre vagy kinézetre az etilalkoholt a metilalkoholtól, de az biztos, hogy hígítással egyiknek sem lehet kénes szaga! Abban valami egyébnek is kellett lenni (kénes gyógyvíz???).
2012. dec. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy valami alkohol volt, mert amikor a hígítottba belekóstoltam, egy villanás alatt elzsibbadt a szám, köptem is ki, meg öblögettem, mint az őrült, de a zsibbadás csak kb. negyedóra után múlt valamennyire. Az ásványvíz sima Ave, semmi extra.
2012. dec. 25. 06:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!