Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy rovarcsípés?...

Niktoon kérdése:

Lehetséges, hogy rovarcsípés? Na de télen?

Figyelt kérdés
Egy hónapja beköltöztünk a családommal egy új lakásba, és úgy egy hete észrevettem, hogy össze vagyok csípkedve! A csípések elég nagyok, vörösek, olyanok, min a szúnyog csak nagyobbak. Fájnak és viszketnek. nagyon sok van rajtam. A páromon is vannak. Szerencsére a gyerekeken még nem vettem észre. A lakás egyébként tiszta és teljesen fel van újítva, de beköltözés előtt is jól áttakarítottam. Semmilyen rovart nem is láttam. Vélemény?
2012. dec. 22. 19:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Pók,vagy az ágy matracába beletelepedve valami élősködő?
2012. dec. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Főleg a végtagokon vannak csípések? Ha igen, akkor lehet, hogy ágyi poloska. Nehéz őket észrevenni, általában repedésekben rejtőzködnek, éjszaka táplálkoznak. A fa bútorok réseit kifejezetten szeretik. Érdemes lenne átnézni a bútorokat, sarkokat, olyan helyeket, ahol zavartalanul megbújhatnak. Ha találtok petét, vagy kifejlett rovart, akkor hívjatok rovarirtót, mert nehéz őket kiírtani.


Ettől függetlenül egyébként más is lehet!

2012. dec. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!