Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mikortól kell kiszedni a...

Mikortól kell kiszedni a vakbelet?

Figyelt kérdés
két napja jobboldalon szurkál a hasam. Mitől lehet? :S
2009. aug. 24. 08:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nézesd meg dokival mindenképpen. Engem májusban műtőttek. Először nekem a gyomrom körül fájt, utána húzódott le lentre, és csak másnap mentem be a kórházba, és mondták, hogy jöhettem volna hamarabb is. Szinte rögtön meg is műtöttek, ahogy felvettek. Szóval menj el dokihoz. Nem biztos, hogy az, de jobb tudni, hogy mitől fáj.
2009. aug. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

hm :S

oké,talán majd akkor elmegyek,de néha abbamarad,utánna megint érzem :S


nagyonfáj,ha esetleg kivennék?

2009. aug. 24. 09:53
 3/4 A kérdező kommentje:

ja és


hogyan vizsgálnak meg? mármint,h. ki-ekell szedni a vakbelet,vagy sem...

2009. aug. 24. 09:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát engem felfektetett a doki a vizságló asztalra és elkezdte nyomogatni a hasam. Amikor lent megnyomta fájt, erre közölte, hogy ez vakbél, műtetni kell minél hamarabb. Maga műtét nem volt vészes. Altattak. Egy kb. 5 cm vágásom van, ami szépen gyógyul, bár az én bőrőm gyorsan regenerálódik. 2 és fél napot voltam kórházban. Nem egy olyan nagy dolog ez. Nyugodj meg. És nekem pl. annyira lent vágtak, hogy még fürdőruhában sem látszik, mert eltakarja a bugyi.:)
2009. aug. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!