Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Anyukam beteg szuksege lenne...

Anyukam beteg szuksege lenne egy pszichiaterre de nem hajlando belatni, mit tegye?

Figyelt kérdés
2012. dec. 23. 15:14
 1/6 A kérdező kommentje:
mit tegyek?*
2012. dec. 23. 15:15
 2/6 OoVvSs válasza:
én is íyg vagyok az apukámmal de ő nem súlyyos eset csak jobb lenne ha elmenne. szerintem találj ki egy történetet, h van egy barátod (a pszihiáter) aki szeretne megismerkedni anyukáddal. de vhogy úgy mond el neki, h ne jöjjön rá, h egy pszihiáter. vagy amikor vmit csinál ami furcsa mond neki, h ez nem normális, szerinted ez így jól van -válasza- miért igen/nem? és majd talán lassan ráébred a dologra....
2012. dec. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet egyszerű neked, hogy neked kell ráébreszteni anyukádat, hogy ébredjen rá a problémájára. Ez olyan kicsit, mintha te lennél az anya és ő a gyerek.:(


Felnőtt ember sajna, ha magától nem jön rá, esetleg beszélgess kicsit vele akkor kényszeríteni nem lehet.

2012. dec. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudjatok, ketten lakunk anyummal. Anyu meg apu elvaltak mikor 4 eves voltam, nagyon nehez helyzetbe vagyok voltam mar suli pszichologusnal is. Akarmit mondok anyunak meg se hallja nem valaszol ra es alig szol hozzam egesz nap! Mindenkit el tolt magatol meg mamammal sem beszel mar.
2012. dec. 23. 16:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Mamádra számíthatsz azért?
2012. dec. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem sajnos ra sem, mar oreg. Nagyon feledekeny stb
2012. dec. 23. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!