Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sok évem telt így el, mit...

Bélaa22 kérdése:

Sok évem telt így el, mit tegyek most?

Figyelt kérdés
22éves vagyok, és már lassan 5éve hogy folyamatosan járok bulizni és mivel epilepsziás vagyok, nem ittam egyetlen egy bulin sem, még is jól tudtam magam érzeni. Lassan 7éve nincs rosszullétem, sokan mondják hogy igyak úgy sem lesz semmi bajom..már az orvosom is azt mondta hogy feleslegesen szedem a gyógyszert el kéne hagynom, és az idei szilveszteremet szeretném kicsi részegebben átélni. Szerintetek mit tegyek, nem az mondom hogy off rottyra leiszom magam, csak annyi hogy jól érezzem magam. Még egy kérdés Speed droggal kapcsolatban, az csak felpörget? és attól is lenne bajom..?
2012. dec. 23. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:
egyáltalán miért gondolod, hogy szükséged lenne piára, vagy drogra?
2012. dec. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Na, csak lassan! Ha az orvos azt mondta, hogy elhagyhatod a gyógyszert, akkor próbáld ki ezt. Ha ez sikerült, akkor óvatosan lelökhetsz egy kis piát. A drogot viszont hagyd meg az idiótáknak.
2012. dec. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez óriási hülyeség!!!

Nem vagy biztos benne hogy ihatod az alkoholt! És le akarod magad inni? Nem kellene előtte pár nappal inni mindíg egy keveset, hogy nem e rosszulleszel tőle? Vagy egyből a közepébe?

2012. dec. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
teljesen józanul nagyon nehéz bulizni..minden buli előtt alapoznak haverok és tök tré hogy ők ott isznak az én kezemben meg a kóla.. nem akarom magam teljesen leinni max 1-2sör hogy azért jól érezzem magam, mivel nem ittam még soha ezért, a kevés is beütne.. és azért kérdezem hogy megprobáljam-e, nagyon sok embert, ismerőst kérdeztem meg, és megoszlanak a vélemények..
2012. dec. 23. 18:27
 5/7 anonim ***** válasza:

Amíg gyógyszert szedsz addig sem ital, sem drog nem megy.

Az antiepileptikumot pedig óvatosan lehet elhagyni, egyik napról a másikra tilos. Ha hirtelen esik le a gyógyszer szinted akár rohamot is provokálhatsz. Ha már eddig kibírtad inkább egyeztess a neurológusoddal, hogy kezdjétek el a gyógyszer elhagyását és ezt Te is tudod, hogy nagyszerű dolog, hogy meggyógyultál. Nem minden epilepsziásnál jön ez össze. Speed-del bármikor provokálhatsz görcsrohamot. De minek ?, ha újra jelentkezik , akkor egész életedben gyógyszer szedő leszel.

2012. dec. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
már rég óta gyógyszercsökkentés alatt vagyok, 1éve minden este és reggel fél gyógyszert szedek, és semmi roham..
2012. dec. 23. 18:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor már csak tényleg el kellene hagyni.Előbb a reggelit, aztán pár hét múlva az estit. Vagy ő azt ajánlotta, hogy egyből ezt a fél adagot hagyd el? De akkor minek írja fel ?
2012. dec. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!