Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Okozhat-e valami agyi sérülést...

Okozhat-e valami agyi sérülést ha kevesebb oxigént kap az agy egy ideig?

Figyelt kérdés

Az is lehet hogy hülyeséget kérdezek lehet hogy máshol van a baj.

Kiskorom óta számon veszem a levegőt mert orromon alig kaptam levegőt,de két évvel ezelőtt próbáltam orromon venni a levegőt hogy ne tátott szájjal aludjak és ugye egyik este csukott szájjal aludtam arra ébredtem hogy orromon vettem a levegőt de utána azt észleltem hogy orrból beszélek vagy olyan elváltozott hangon és beszéd zavaraim is lettek nem találom a szavakat vagy hogy valaminek mi a neve, fogalmazni nem tudok beszéd közben,amit akarnék mondani az helyett mást mondok a pupilláim is ki vannak tágulva már egy éve csak reggel látom a tükörbe hogy összevannak húzódva aztán 10 másodperc és megint kitágul.

Nem összefüggő probléma mind szerintem de inkább leírtam mindet.Deaz is lehet hogy egy idejűleg történt velem valami más is nemtudom. Csak lusta voltam elmenni vele orvoshoz nehogy hülyének nézzenek.

Az orrhang már nem annyira vehető észre olyan eltorzult izé lett a hangom és az orromon is jól tudom már venni a levegőt de azért nem 100%-osan, de a többi probléma meg maradt.

Köszönöm szépen hogy elolvastátok és a válaszokat is.


2012. dec. 25. 11:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Ilyen módon a reflexeid nem hgyják, hogy megfulladj. Azért lélegzel a szádon. Viszont nem ártana valamilyen ORL kivizsgálás, hogy mi a helyzet az orrmanduláiddal, orrsövénnyel. Amíg fiatal vagy.
2012. dec. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
akkor történik agysérülés,ha az agy egy bizonyos ideig egyáltalán nem kap oxigént!
2012. dec. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!