Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Komoly válaszokat. FONTOS! Mi...

Ájláwjú kérdése:

Komoly válaszokat. FONTOS! Mi az oka?

Figyelt kérdés
Már kb. 1 hónapja véres a székletem...mitől lehet ez?

2012. dec. 25. 17:25
 1/8 anonim ***** válasza:
lehet végbélrák, gyomorvérzés, de ha a székleted felületén van vér és élénkpiros, akkor valószínűleg belső aranyér, ami székeléskor kifakad.
2012. dec. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
veszélyes?
2012. dec. 25. 17:30
 3/8 A kérdező kommentje:
utána olvastam..nincs hasmenésem..viszont elég sok kalóriás ételt fogyasztok és el is híztam ez miatt (nem sokat 158 cm vagyok és 52 kg..szerintem ez még normális) a hasam viszont szokott fájni és nem akkor amikor megvan vagy előtte...
2012. dec. 25. 17:33
 4/8 anonim ***** válasza:

1. belső aranyeres csomó

2. vastagbél polip

3. fekélyes vastagbélgyulladás

4. vastagbél daganat.


Menj el minél előbb a háziorvosodhoz. Valószínűleg ad beutalót gastroenterológiára, amennyiben nem aranyeres csomót állapít meg. Ahogy ki is emelted: FONTOS!

És tudod bizonyos betegségeknél az időfaktor is nagyon fontos !!: a korai felismerés és a korai kezelés megkezdéséről nem is beszélve.

2012. dec. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
úr isten... ez így elég ijesztő..főleg, hogy 13 éves vidám lány vagyok..:/
2012. dec. 25. 17:41
 6/8 anonim ***** válasza:
lehet a gluténtől is
2012. dec. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen lehet lisztérzékenység / cöliákia/ vagy tejcukor érzékenységtől is ilyen fiatal korban.
2012. dec. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem rég voltam vizsgálaton és nem mutatott ki semmit ami erre utalt volna
2012. dec. 26. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!