Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Stressz alapú nehézlégzés?

Stressz alapú nehézlégzés?

Figyelt kérdés
Járok tüdőgondozóba, tüdőszűrő semmit nem mutatott, légzés funkcióm tökéletes, mégis nehézlégzésem van és sokat idegeskedem, sokszor semmit. Nehezen veszem a csalódásokat. Idegesít az is, hogy nem múlik elfelé a nehézlégzés, mintha valami komoly baj lenne. Mit tudok tenni ez ellen?
2012. dec. 25. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Velem is van néha ilyen, főleg este, mielőtt elaludnék, azon veszem észre magam, hogy majd' megfulladok, és mindig felriadok, nem tudok elég mély levegőt venni, főleg stresszes időszakban. Ha hiszel az ilyesmiben, én egy kineziológust ajánlanék, nekem is segített már sok mindenben, feloldja a belső és tudatalatti feszültségeket :)
2012. dec. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt.ülj le,próbálj megnyugodni,és figyelj a légzésedre,lassan vedd a levegőt,ezt gyakorold.
2012. dec. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Próbálom, csak olyan érzésem van, mintha már sosem gyógyulnék meg, sok mindennek a rossz oldalát látom. Pedig ezen változtatni akarok.
2012. dec. 26. 00:16
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor először az életszemléletedet kell megváltoztatni.Egyszerűen ne ragadj le a negatív gondolatoknál,hagyd,hogy tovább menjenek,ne birtokold őket.Ha lelkileg rendbe jössz,a légzésed is helyre fog állni.A tested működése követi a lelked állapotát.
2012. dec. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez igaz.
2012. dec. 26. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!