Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit lehet csinálni feldagadt...

Mit lehet csinálni feldagadt arccal? Reggelre a bal arcom, alul feldagadt. Kicsit fájt az egyik fogam este, és szerintem azért dagadt fel az arcom, mert ráfeküdtem a fájós részre.

Figyelt kérdés
Volt már ilyen máskor is, akkor a bal oldalon, 1-2 nap alatt elmúlt. Nem fáj semmim, tudok enni-inni, csak kellemetlen és eléggé látszik, hogy fel van dagadva. Van valamilyen gyulladáscsökkentő, gyógyszer, amit vény nélkül is lehet kapni? A hideg borogatás nem használt.
2010. jún. 19. 09:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Először is menj el fogorvoshoz,ha már fáj is a fogad.

(Ugye, ha járnálrendszeresen félévente kontrollra,akkor ilyen nem fordulna elő.)

A borogatásd és ne kísérletezz vele.

2010. jún. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Fogorvos kellene menni, akkor dagad az arc ha genny van ott. Illetve huzat okozhat még ilyet, de te magad mondtad, h fájt is a fog.
2010. jún. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

"A borogatásd és ne kísérletezz vele."

Hát ezt nem értem.

Amúgy pedig nem fáj és tuti nem attól dagadt fel, hogy fájt, hanem attól, hogy ráfeküdtem. Volt már ilyen és magától elmúlt.

Választ szerettem volna hallani és nem kioktatást.

Fogorvoshoz meg elmegyek, ha lesz pénzem rá.

2010. jún. 19. 11:09
 4/11 A kérdező kommentje:

És máskor is volt már hasonló, akkor elmúlt magától. Csak most olyan helyen van a dagadás, hogy jobban látszik.

És NEM FÁJ semmi.

2010. jún. 19. 11:11
 5/11 A kérdező kommentje:
Egyébként mintha kicsit apadna és nem olyan kemény érintésre sem.
2010. jún. 19. 11:30
 6/11 anonim válasza:

A meleg miatt dagadhatott be. Alul vagy felül fájt a fogad??

Nekem is ilyen melegbe (július volt) dagadt fel egyszer az arcom. De nekem jött alatta a bölcsesség fogam.

Hideg kamillás borogatás, fokhagyma, házi pálinka. De szerintem menj el a fogorvoshoz. Én sose voltam fogfájós és azért volt ez is mert a bölcsesség fog jött alatta. Biztos neked is lehet valami vele.

2010. jún. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

ne beszélj már butaságot,attól, hogy ráfekszel az arcodra nem dagad fel, akkor mindenki dagadt képpel rohangálna reggelente.

A fogadat ne halogasd. Menj el az SZTK-ba az ingyen van. Kezelgeted magad, asztán majd mehetsz a sájszebészetre kivésetni a fogad és a gennyes cisztádat kimosatni 2 naponta. Nem lehetsz ilyen gyáva.

2010. jún. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Fáj kicsit este a fogam és arra az oldalra feküdtem éjszaka, hátha akkor könnyebben elmúlik. Szerintem igenis azért dagadt fel, mert már máskor is volt ilyen.

Ingyen van? Minden kezelés?...

Nem gyávaság miatt nem megyek, hanem pénzhiány miatt. 70 000ből élek havonta, szállás, bérlet, utazás, kaja...Számolj.

2010. jún. 19. 14:57
 9/11 A kérdező kommentje:
Ja és alul.
2010. jún. 19. 14:57
 10/11 A kérdező kommentje:

Egyébként pedig arra lennék kíváncsi, hogy a duzzanatot hogyan lehet kezelni.

Vagy a fogorvos elkezdi kezelni a fogat akkor is, ha a fél arcom fel van dagadva? Szerintem nem. És bunkóság rögtön cisztákkal, meg hasonlókkal jönni, te beteg vagy.

A házipálinkás ötletet köszi, de nem vagyok "házi" környezetben, úgyhogy ez msot kilőtt...

2010. jún. 19. 17:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!