Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van/volt itt valakinek köldöks...

Van/volt itt valakinek köldöksérve? Ha panaszmentes, megúszható a műtét?

Figyelt kérdés
40/F vagyok, köldöksérvem van, kicsit kidudorodik. De nem fáj, nem szúr, egyáltalán nem érzem. Nem szeretném magam megműttetni, és hetekre betegre menni. Együtt lehet élni vele, ha nem emelek, és kimélem magam?
2009. aug. 24. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem sajnos, mert a sérveknek meg van az a csúnya tulajdonsága, hogy el tud üszkösödni!

Nem leszel hetekre beteg, csak 3-4 hétig kímél üzemmódban kell működnöd, ami ebben a világban amúgy sem árt. legalább "szusszansz" egyet Műtét után a gyulladásra kell vigyázni, ha azt elkerülöd minden simán fog menni,

Eü.s-

2009. aug. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen új köldököt csináltak, bár nem köldöksérv miatt. Én is azt hittem, hogy sokáig nem tudok majd semmit csinálni, de 2 hét múlva már a kertben veteményeztem.
2009. aug. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyapám 3 napig volt korházban,utána 1 hétig nem nagyon emelgetett,de nem volt rosszul,nem fájt neki vészesen,szoval ellátta magát,és mindent ugy csinált mint előtte-csak kicsit ovatosabban.
2009. aug. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!