Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Epilepsziások milyen tanulmány...

Epilepsziások milyen tanulmányi pályákat választhatnak?

Figyelt kérdés
2012. dec. 27. 16:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem dolgozhatnak nehéz gépekkel, magas helyeken, vagy ahol veszélybe kerülhetnek a rohamok miatt. Az egészségügyi pálya sem javasolt.
2012. dec. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nyilván nem aktuális de ha valaki utólag olvasná vagy lenne hasonló kérdése az előző válasz túlságosan általánosító.

"Nem dolgozhatnak olyan területen ahol veszélybe kerulhetnek" konkrétan minden munkahelyen bárki veszélybe kerülhet.


Egyébként meg epilepszia típus függő nekem is epilepsziám van de pl én testnevelés szakot végeztem és mielőtt jelentkeztem mindenki ott mondta hogy úr isten nem szabad, ez nagyon veszélyes, nem fognak felvenni, az epilepszia kizáró ok, dehát ott van úszás, mozgás nem fogsz munkát tálalni. Miért ne mozoghatnék??? A másik kedvencem hogy azt gondolja mindenki úszni tilos miért ne lehetne?!? nyilván vannak akiknek tényleg nem ajánlott, de én csak jobban ismerem az én problémáim.

Nagyon jó érzés a képükbe röhögni mert elvégeztem elég jó átlaggal és munkám is van elég jó helyen.

2020. jan. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!