Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vajon mitől van? Röviden...

Vajon mitől van? Röviden leírom, viszont ne hurrogjatok le ott lesz az is, hogy az egyértelmű válasz mért nem játszik.

Figyelt kérdés

Időközönként,a semmiből előjön egy gennypaca ami nő, a genny még úgyahogy el is szokott tűnni különböző házimódszerekkel, de utána lyuk van és az amikor benő recés és dudor van, ez a dudor időközönként piros.



Bőrgyógyászhoz nem megyek szívesen, mert Budapest összes bőrdokija látta,még vidékre is leutaztam, de a próbléma nem múlik és a válasz nemtudják vagy próbáljam ki ezt próbáljam ki azt, a legjobb az volt mikor közölte az egyik, hogy ez semmiség. Végre szép lett erre karácsony előtt megint van egy amivel megküzdhettem, és tanácstalan vagyok egy előző még be se gyógyult rendesen,már annak örülnék ha mint a régiek halvány foltban lennének csak láthatóak.


2012. dec. 27. 19:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hol jön elő? Az arcodon, vagy máshol? Nem lehet egy begyulladt szőrtüsző? Nekem a kezemen van egy bizonyos helyen begyulladva rendszeresen. Nekem sem tudják mitől?
2012. dec. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kézfejen szokott, gimnázium évek alatt előfordult homlokon is,de az már elmúlt ott már nem jelentekezik
2012. dec. 27. 20:45
 3/11 A kérdező kommentje:
Télen nem gáz, mert van mivel takargatni,de nyár tudom messze,de jó lenne ha soha többet nem lenne...nemtudom hogy gyulladt szőrtüsző e de ha igen akkor mi a megoldás? honnét tudom az e?
2012. dec. 27. 20:46
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem elkezd viszketni pár hetente a kezemen és egy piros kiemelkedő dudor jön elő. Majd kifakad és elmúlik. A helye már száraz sebhelyes tapintású. Azt mondta a bőrgyógyász, hogy ne is törődjek vele. Lehet allergia. Szerintem nem allergia, mert mindég egy ponton jön ki.
2012. dec. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Akkor tied más..de amúgy én se értek hozzá,de elég cink hogy ezt mondják az embernek...mindennek van valami oka
2012. dec. 28. 11:54
 6/11 anonim ***** válasza:
Menj el ba_meg bőrgyógyászhoz és őt kérdezd meg erről, ne laikusokat!
2012. dec. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Ja menjek el a 58.hoz akinél jártam hogy a képembe vágja hogy semmiség és utána ha elég hisztis vagyok hozzám basz egy kenőcsőt ami nem használ????


Gondoltam hátha vkinek volt hasonló és tudja kezeleni,te törzsgyökeres idióta

2012. dec. 30. 11:19
 8/11 anonim ***** válasza:

Idiótának nevezel, te szerencsétlen kis buta?

Ha a bőrgyógyász nem tudta megoldani, akkor itt majd a sok gyökér látatlanban biztos megoldja. Szerencsétlen...

2012. dec. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Neked csak ne álljon feljebb,amikor ilyen csúnyán válaszoltál lásd első beírásod+oda volt írva hogy NEM te nem tudsz olvasni,de én vagyok buta, hadd ne röhögjelek képen
2012. dec. 30. 18:43
 10/11 anonim ***** válasza:

Jó, rendben.

De most akkor szakember nélkül, végül is előbbre jutottál?

A helyedben magánbőrgyógyásznál is megpróbálnám. Hátha ott van kicsit több ideje és nem ráz le azzal, hogy semmiség.

2012. dec. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!