Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hólyagok az ujjamon?

Hólyagok az ujjamon?

Figyelt kérdés
Néha-néha ilyen apró,és viszkető kis hólyag jön ki az ujjamon,tegnap a középső,ma a gyűrűsujjamon,a belső felén.Pár óráig van csak rajta,viszket,olyan mint egy pattanás,és amikor sikerül kinyomnom vízszerű folyadék jön belőle.Hála istennek csak ritkán van ilyen,akkor is rövid ideig tart,de kíváncsi vagyok mi lehet ez?
2012. dec. 27. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Allergiás kiütés. Számtalan oka lehet ( valamilyen étel miatt, vegyszerek miatt, ha szedsz valami gyógyszert, akkor amiatt, vagy ha valamilyen vírusfertőzésed van, akkor attól is lehet), ezt csak bőrgyógyász tudná megmondani allergiateszt után. Ha ott minden negatív, akkor olyasmire kell gyanakodni, amire nem tesztelnek. Kozmetikum, mosószer, és hasonlók. Jobbulást! :)
2012. dec. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja, és fontos, hogy ne nyomkodd! Egyébként nekem is szokott lenni, néha a tejtől, nyáron a melegtől, vagy ha valamilyen növényt hosszabb ideig fogdosok. Szóval tényleg számos oka lehet.
2012. dec. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,megpróbálom átgondolni,mihez is érhettem,hátha valami vegyi anyag lehet.Arra én is gondoltam hogy bőrgyógyászhoz kéne mennem,de olyan hosszú a várólista,hogy talán nyáron ha sorra kerülnék.
2012. dec. 28. 20:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Sok helyen várni kell, de én eddig akárhol voltam, max.2 hetet vártam. Igaz, 1,5 hónapot kellett volna eredetileg. De érdemes utánajárni mindenképp, jó tudni, ha az ember allergiás valamire. Meg figyelgesd addig is, nem valami ételtől jön-e ki. Tej, tojás, ilyesmi.
2012. dec. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!