Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha szőrös a seggem, mit...

Ha szőrös a seggem, mit csináljak, hogy a kaki ne ragadjon bele?

Figyelt kérdés
Hiába törlöm, de borotválni meg gondolom nagyon bonyolult lenne, és megkérni valakit meg hát elég ciki.
2012. dec. 29. 21:35
1 2
 1/13 anonim válasza:
94%
Nedves toalett papír már kapható,de a borotválás se olyan nagy dolog.Kozmetikusnál gyantázás esetleg.Manapság semmi nem ciki csak a szaros segg.
2012. dec. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hát nem tom én mondjuk fiú vagyok, és nem nagyon tudom elképzelni, hogy begyek a kozmetikushoz, hogy hát hello a segglyukamat jöttem gyantáztatni. :D
2012. dec. 29. 21:40
 3/13 anonim ***** válasza:
A férjem a babánk nedves törlőkendőjét használja,és nagyon bevált neki.Olcsóbb mint a nedves toalett,és tovább is tart.
2012. dec. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Első vagyok és hidd el járnak férfiak gyantáztatni,de tényleg a nedves törlőkendő a legegyszerűbb megoldás.
2012. dec. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Például megmoshatnád kaki után.
2012. dec. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
ez alap, de mondjuk suliban nem dugom a csap alá a seggem ha szartam :D
2012. dec. 30. 00:52
 7/13 anonim válasza:
vannak szörtelenítő krémek,az olyan mintha leborotválnád csak nem vágod meg magad :)igaz kell hozzá 1 tükör :)
2012. dec. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
fujjj de undi vagy :D
2013. jan. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Azok a szörtelenítô krémek nem érnek semmit, nedves törlôkendô vagy kozmetikus. Én is ebben a problémával küzdök de kozmetikushoz biztos nem megyek, borotváltatni a seggjukamat(!!!).
2013. jan. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én is fiú vagyok, és havonta járok kozmetikushoz intim gyantára, amihez alapból hozzá tartozik a popsi szőrtelenítés is. :)

Ettől függetlenül pedig nagydolog után mindig megmosom, ha van lehetőségem rá.

2013. jún. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!